Final Okullarında mezuniyet coşkusu

Final İlkokul 4.sınıfların, Final Ortaokul 8.sınıfların, Final Anadolu Lisesi 12.sınıfların 2017-2018 eğitim-öğretim yılı mezuniyet törenleri büyük bir coşku ve heyecan ile yapıldı.

Oyunların oynandığı, halayların çekildiği ve mutlulukların yaşandığı Final 4. 8.12.sınıflar mezuniyet gecesinde okul birincileri geleceğe anı olarak başarı kütüğüne plaket çaktılar. Öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin büyük mutluluk yaşadığı final gecesinde, öğrencilere sembolik olarak mezuniyet belgeleri verildi. Dereceye girenlere öğrencilere ödülleri okul yöneticileri tarafından takdim edildi.

Mezuniyet programı ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Elbistan Final Okulları Kurucu Temsilcisi Özkan Karakuş, “Hem yaşam hem sınav başarısı hedefi ile öğrencilerimizi hayata hazırlamaktayız. Öğrencilerimizin bundan sonraki hayatlarında hem kendilerine hem ailelerine hem de topluma faydalı bireyler olarak hayatlarına devam etmelerini diliyoruz. Final Okulları olarak önce iyi insan olarak yetişmelerini birinci hedef yaptığımız öğrencilerimizin bundan sonraki süreçte hem yaşamda hem sınavlarda başarılı olarak devletimize milletimize iyi birer fert olarak hizmet edeceklerini biliyorum. Bundan sonraki süreçte tüm öğrencilerimize sağlıklı, mutlu, başarılı bir hayat diliyorum. Bu güne kadar emeklerini esirgemeyen öğretmenlerimize, velilerimize çok teşekkür ediyorum. 4.,8.ve 12.sınıfta mezun olan öğrencilerimizi tebrik ediyor hayat boyu güzellikler diliyorum” şeklinde konuştu.

- Elbistanın Sesi Gazetesi, Eğitim & Kültür bölümünde yayınlandı
https://www.elbistaninsesi.com/haber/10016808/final-okullarinda-mezuniyet-coskusu