banner136
banner191
banner162

Elbistanspor  evinde 1 puanla yetindi
banner167

 Sentetik çim sahada oynanan mücadeleyi Adana bölgesinden Berkay Can Özçelik, Burak Savaş ve Murat Oruç hakem üçlüsü yönetti.

 Temsilcimiz Elbistanspor  sahaya Seyhun Türe, Batuhan Ünal, Oğuz Han Burak Ay, Mustafa Yaşar Boşnak, Vakkas Kör, Hıdır Ali Yıldız,  Burak Can Çoban, Anıl Koçak, Cuma Donar, Regaip Polat,  Ali Oymacı  ilk 11'i ile çıktı.

Hakem Berkay Can Özçelik’in başlama düdüğünün ardından Elbistansporlu futbolcular, yaklaşık 1 dakika boyunca hareketsiz kalarak takıma destek verilmemesini protesto ettiler.

Kırmızı beyazlılar ilk yarıda girdikleri pozisyonları gole çeviremeyince devre 0-0 eşitlikle sona erdi.

11 Nisanspor, ikinci yarının başında serbest vuruştan kazandığı golle 1-0 öne geçti.  Bu dakikadan sonra otyunda tansiyon arttı ve Elbistanspor ‘da Semih Sargın,11 Nisanspor'dan da bir oyuncu Kırmızı kart görerek takımlarını 10 kişi bıraktılar.

Maçın son dakikalarında baskını artıran Elbistanspor’da Ali Oymacı 86. Dakikada rakip defansın büyük hatasında topu ağlarla buluşturarak skoru 1-1 yaptı. Bu dakikadan sonra maçta gol sesi çıkmadı ve mücadele 1-1 sona erdi.

Elbistanspor, evinde aldığı beraberlikle puanını 31’ çıkararak 6.sırada yer bulunurken, 11 Nisanspor ise 17 puanla 10.sırada yer aldı.

 

Elbistansporlu oyuncu ikinci sarı karttan oyundan atılmadı

Elbistanspor'da Batuhan Ünal  50. dakikada  ilk sarı kartını gördü, maçın 80.dakikasında  2. sarı kartı gördü ancak hakem oyuncuyu sahadan ihraç etmedi.