banner136
banner191
banner162

Paksoy: “Kızılcaoba’yı kentsel dönüşümle yeniden düzenleyeceğiz”
banner167
 

Millet İttifakı Elbistan Belediye Başkan adayı Abdullah Paksoy, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Kızılcaoba Mahallesi’nin, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na kadar olan bölümünü kentsel dönüşümle yeniden düzenleyeceklerini söyledi.

Paksoy, bölgeye ‘Eski Kızılcaoba Evleri’ görünümünde konutlar yapılacağını belirtti.

Millet İttifakı Elbistan Belediye Başkan adayı Abdullah Paksoy, seçim çalışmalarına mahalle ziyaretleriyle devam ediyor. Bu kapsamda Kızılcaoba Mahallesi’ni ziyaret eden Paksoy, mahalle için hazırladıkları proje başta olmak üzere projeleri ile ilgili olarak mahalle sakinlerine bilgi verdi.

Kızılcaoba Mahallesi’nin sorunlarını ve çözümlerini de bildiklerini kaydeden Paksoy, yoğun bir sevgi seliyle karşılaştıklarını ifade ederek, “Kızılcaoba Mahallesi şehrimizin en büyük mahallelerinden biri, mahallenin sorunlarını da, çözümlerini de biliyoruz. Kızılcaoba mahallesinde Eski Köy Hizmetleri Bakım Merkezi’nden başlayıp, Jandarma Komutanlığı’na kadar olan bölgeyi kentsel dönüşümle yeniden düzenleyerek, yürüyüş yolu ve bisiklet yolu bırakılarak kademeli şekilde ‘Eski Kızılcaoba Evleri’ görünümümde konutlar yapacağız, bunu projelerimiz içine aldık” diye konuştu.