banner136
banner191
banner162

AK Gençlik’in eski başkanları, istişare toplantısında bir araya geldi
banner167
 

AK Parti Elbistan Gençlik Kolları Teşkilatı’nda daha önceden başkanlık görevini yapan isimler, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cuma Öztunç başkanlığında bir istişare toplantısı düzenledi.

Organizeye, Gençlik Kolları Başkanlarından Turan Köse, Sümmani Kısaca, Ertuğrul Sönmez, Talip Karaç ve Recep Firik katıldı. Toplantıyla ilgili olarak değerlendirme yapan AK Parti Elbistan Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cuma Öztunç, 2001 yılından bu güne kadar gelen süreçte gençlik kolları başkanlığı yapmış isimlerle beraber, 31 Mart yerel seçimleriyle alakalı istişarelerde bulunduklarını söyledi.

Öztunç, “AK Parti, kurulduğu 2001 yılından bugüne kadar sadece vatanımıza hizmet etmekle kalmamış, bu hizmetleri daha ileriye taşıyacak kadroları da hamdolsun yetiştirmiştir. Seslerini duymadığımız gençler, yüzlerini görmediğimiz ama dualı nefeslerini hep arkamızda hissettiğimiz nice genç kardeşlerimiz var. Yaslandığımız yer, onların çelik gibi sağlam yürekleridir. İnşallah onlar sayesinde büyüyeceğiz ve onlar sayesinde de güçleneceğiz. Zor tünellerden onların dualarıyla geçeceğiz. Yürüdüğümüz yol meşakkatli bir yoldur. Çokluk içinde birlik ilkesini muhafaza ettiğimiz, bu kardeşlik iklimini beslediğimiz sürece daha çok yaralı yüreklere şifa olacağız inşallah” ifadelerini kullandı.