banner136
banner191

Bir Amerikan Araştırma Enstitüsünün raporu yayınlandı. Bizim gazetelerde görmüşsünüzdür. Buna göre “2070 yılında dünyada Müslüman nüfusu diğer tüm dinlerin nüfusundan fazla olacakmış.”

Ben bu cümleleri okurken “Hımmm Demek ki Hristiyanlar için tehlike çanları çalmaya başlamış, öyleyse Müslümanlar öldürülmeli…” diye düşündüm.

Müslüman kadınlarda doğurganlık oranı 3,1 iken, Hristiyan kadınlarda 2,7 imiş. (Valla gene iyiymiş) Genele bakarsak belki öyledir; ama Avrupa’da birçok ülkenin nüfusu duraklama ve hatta gerileme dönemine girdi. Başka bir deyişle ta 60’lı yıllardan itibaren Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok gelişmekte olan ülkelerinden nüfus transferi yapması boşuna değilmiş.

O araştırmaya göre 2050 yılında Avrupa nüfusunun yüzde 10’unu Müslümanlar oluşturacakmış. Bak bak bak…

Şimdi dünyada Hristiyanlar 2 milyar 168 milyon ve Müslümanlar ise 1 milyar 600 milyon iken 2050 yılında Müslüman ve Hristiyanların sayısı eşitlenecek ve 2070 yılında Müslümanların sayısı daha fazla olacakmış.

Ne olacak fazla olursa?

Afrika ve Asya’daki birçok ülkede -çok özür dilerim- koyun sürüsü gibi topluluklar olduktan sonra sayısı fazla olsa ne olur, olmasa ne?

Ama öyle değil! Hızla teknolojinin, iletişimin, haberleşmenin, eğitimin ve ülkeler arası transferlerin hızla arttığı dünyada, Müslüman her yere gidebilecek, her noktada etkin olabilecek. Bu onlar hiçbir zaman tahammül edilecek şeylerden değildir.

O zaman öldürülmeli. Evet, Müslümanlar hızla öldürülmeli…

Bakın son asra, dünyanın birçok yerinde savaşlar ve hepsinde de ille Müslümanlarla Müslümanlar çarpışmaktadır.

Adı ister siyasi hedefler olsun, ister mezhep veya nüfuz elde etmek olsun Müslümanlarla Müslümanlar amansız bir şekilde savaş yapmaktalar ve hem fiziki, hem insan, hem birikim, hem tarih, hem ekonomik, hem kültür ve hem de prestij olarak bitip tükenmektedirler.

Tükenirken de Hristiyanların silah fabrikaları üç vardiya çalışmakta, uçuk, tank, top, füze yapım atölyelerine üç vardiya bile yetmemektedir. Bu kadar kayıplarının yanında birikmişlerine de göz dikildiği belli, değil mi?

Çoğunun gelir kaynağı olan petrolün fiyatı bile düştü. Oysa böyle savaş zamanlarında artardı. Düştü; çünkü az para kazanmaları, dolayısıyla daha çok borçlanmaları, sömürücü ülkelere daha çok muhtaç olmaları gerekiyor…

Özeti: Müslümanlar fazla gelişmemeli, nüfusları fazla artmamalı, nükleer enerjiye ve silahlara sahip olmamalı -ki Hristiyan ve Yahudiler için tehlike olması- iyi birer tüketici olmalı, Batı kültürünü benimsemeli ve gittikçe Müslüman değil, gittikçe kendini Müslüman sanan Müslüman veya ateist insanlar olarak varlıklarını sürdürmeli…

Tehlikeyi görüyor musunuz? 2070 yılında Müslümanların sayısı diğer dinlere mensup olanlardan daha fazla olacakmış…

-Pazartesi günü buluşalım-

ELBİSTANLI HANIM ŞAİRLER / 1847-2015

(272 Sayfa, 10 TL)

● ELBİSTANCA

(Kahkahalarla okunan sözlük… Büyük Boy, 350 Sayfa; 15 TL)

● TERK EDEN ELBİSTAN–1

● TERK EDEN ELBİSTAN–2

● TERK EDEN ELBİSTAN–3

(Üç Cilt Toplam 816 Sayfa; 25 TL)

İSTEME VE İLETİŞİM İÇİN:

İstediğiniz Kitap(lar)ın Bedelini

Arif Bilgin’in;

0199-312 78784-5001 Numaralı Elbistan Ziraat Bankası

veya 5185615 Numaralı Posta Çeki hesabına Yatırılıp

Adresinizi

aşağıdaki e-mail adresine bildirmeniz yeterlidir.

[email protected]

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
hamit 6 yıl önce

Bilinçli insan yetiştiren ve müslüman olmasını sağlayan, yurt dışınaki Türk okullarınıda kapatmak için ülke ülke geziliyor. Demekki amaç farklıymış.

Avatar
hasan 6 yıl önce

Yaptığımız en iyi şey çoğalmak dahada çoğalalım nasıl olsa ekmek su hava bedava. Cahil çoğunluk olmak yerine iyi eğitim almış bir grubu tercih ederim. Bilimde ilerleyelim nüfüsumuzun fazlalıgı ile değil bilimsel gelişmemizle gurur duyalım.