16 Nisan 2017 Anayasa Değişikliği Referandumu

MahalleSeçmenG.OyEvetHayırAğlıca Mahallesi1581308743Akarca Mahallesi4949472Akbayır Mahallesi874681560121Akören Mahallesi41033126665Aksakal Mahallesi56...

MahalleSeçmenG.OyEvetHayır
Ağlıca Mahallesi1581308743
Akarca Mahallesi4949472
Akbayır Mahallesi874681560121
Akören Mahallesi41033126665
Aksakal Mahallesi5638137
Alembey Mahallesi526447329118
Alkayaoğlu Mahallesi3231274
Armutalan Mahallesi5035269
Atmalıkaşanlı Mahallesi14411918101
Bahçelievler Mahallesi201817131449264
Bakış Mahallesi81144724423
Balıkçıl Mahallesi23920717532
Battal Gazi Mahallesi6678557640771499
Beştepe Mahallesi4333330
Beyyurdu Mahallesi81722844
Büyükyapalak Mahallesi1307984586398
Ceyhan Mahallesi234018547571097
Cumhuriyet Mahallesi5850469816723026
Çalış Mahallesi39433330825
Çatova Mahallesi1044897759138
Çıtlık Mahallesi7571071
Çiçek Mahallesi199916731224449
Demircilik Mahallesi107368217665
Dervişçimli Mahallesi2023320
Doğan Mahallesi967780575205
Eldelek Mahallesi21217010664
Elmalı Mahallesi5646838
Esentepe Mahallesi357829862419612
Evcihüyük Mahallesi23419918118
Fakıoğlu Mahallesi51442915
Gökçek Mahallesi1671601528
Güblüce Mahallesi1331146945
Gücük Mahallesi14695986
Gümüşdöven Mahallesi10295788
Günaltı Mahallesi4925322
Gündere Mahallesi23021218230
Güneşli Mahallesi4613371925271192
Güvercinlik Mahallesi28022918544
Hacıhasanlı Mahallesi9997196
Hasanalili Mahallesi6343241
Hasankendi Mahallesi29824717275
Horhor Mahallesi2921120
Izgın Mahallesi1224104098456
İğde Mahallesi13481115679436
İkizpınar Mahallesi17013710730
İncecik Mahallesi22017610472
Kalaycık Mahallesi86654322
Kalealtı Mahallesi58147541164
Kangal Mahallesi6844359
KantarmaMahallesi5329128
Karaelbistan Mahallesi353328902417473
Karahasanuşağı Mahallesi44130427826
Karahüyük Mahallesi40934230339
Karamağara Mahallesi1701311274
Kavaktepe Mahallesi86704624
Kayageçit Mahallesi6362611
Keçemağara Mahallesi8268671
Kışla Mahallesi21117815622
Kızıcaoba Mahallesi8542703842822756
Köprübaşı Mahallesi224218101206604
Körücek Mahallesi4840238
Köseyahya Mahallesi6742339
Köşk Mahallesi57491039
Küçükyapalak Mahallesi2401962194
Kümbet Mahallesi4868387919621917
Orhangazi Mahallesi310425511727824
Ovacık Mahallesi1301203189
Özbek Mahallesi2822418
Özcanlı Mahallesi5141338
Pınarbaşı Mahallesi4792397821841794
Sarıyatak Mahallesi5744242
Sevdilli Mahallesi29223911228
Söğütlü Mahallesi15601255972283
Sünnet Mahallesi141165
Tapkıran Mahallesi12588781
Tapkırankale Mahallesi19713914125
Taşburun Mahallesi58749640690
Gücük Mahallesi7339138
Tepebaşı Mahallesi296024661912554
Topallı Mahallesi6753251
Toprakhisar Mahallesi4939138
Türkören Mahallesi36428025129
Uncular Mahallesi24518216022
Uzunpınar Mahallesi21221012
Yalak Mahallesi4639732
Yalıntaş Mahallesi9168662
Yapılı Mahallesi3722715
Yapılıpınar Mahallesi2116115
Yapraklı Mahallesi728579470109
Yeşilyurt Mahallesi6784595236072345
Yoğunsöğüt Mahallesi8574470
Yunusemre Mahallesi8063668733603327
Cezaevi35434957292

19 Nis 2017 - 11:38 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistanın Sesi Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistanın Sesi Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Elbistanın Sesi Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Elbistanın Sesi Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.