Eğitim Bir-Sen üyeleri ve aileleri iftarda buluştu

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Elbistan İlçe Temsilciliği üyeleri ve aileleri, iftar programında bir araya geldi. Eğitim Bir-Sen Elbis...

Eğitim Bir-Sen üyeleri ve aileleri iftarda buluştu
Eğitim Bir-Sen üyeleri ve aileleri iftarda buluştu
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Elbistan İlçe Temsilciliği üyeleri ve aileleri, iftar programında bir araya geldi.

Eğitim Bir-Sen Elbistan Temsilciliği’nin geleneksel iftar buluşması 1000 kişilik eğitim camiası ve ailelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Programa, eğitim camiasının yanı sıra AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mevlüt Kurt, Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Mehmet Bölükbaşı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Murat Mercan da katıldı.

Programda konuşan Eğitim Bir-Sen Elbistan Temsilcisi Ömer Yılmaz, tüm eğitimcilerin, Elbistanlıların ve İslam aleminin ramazan ayını tebrik etti.

Eğitim Bir-Sen olarak geleneksel hale getirdikleri iftar buluşmasına katılımlarından dolayı da teşekkür eden Yılmaz, “Her anında, her zerresinde barış, huzur ve bereket bulunan, her kapının iyiliklere ve güzelliklere açıldığı bir ramazan ayını daha idrak ediyoruz. 6 Şubat’ta yaşadığımız depremin üzerinden 1 yıldan fazla bir süre geçti. Yaralarımızı sarmak için devlet-millet el ele verdik. Bu ramazan ayında da dayanışmamızın ve birlikteliğimizin güzide örnekleri sergilenmeye devam ediyor. İnşallah saflarımızı daha da sıklaştırıp bu zorlukların üstesinden geleceğiz. Ramazan ayının barışa, esenliğe, mazlumların güvenliğine vesile olmasını temenni ediyoruz. Evlerimize bereket, ülkemize ve İslam âlemine hayır ve huzur getirmesini diliyor, ramazan bayramınızı da şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

Yılmaz, eğitim çalışanlarının sorunlarıyla ilgili hassasiyet ve çalışmalarıyla da hizmet sendikacılığı anlayışına dün olduğu gibi bugün de devam ettiklerini söyledi.

Yılmaz, “Sorunun parçası değil; çözümün paydaşı olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe her geçen gün daha da güçleneceğiz" şeklinde konuştu.

Daha sonra mikrofona davet edilen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mevlüt Kurt da selamlama konuşması yaptı.

29 Mar 2024 - 13:53 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami YıldızBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04