İYİ Parti adayı Mustafa Bölükbaşı: “Ben kazandım”

İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Mustafa Bölükbaşı, 2 gün sonra yapılacak seçimlerle ilgili, “Ben kazandım” diye konuştu. Bölükbaşı, seçim sür...

İYİ Parti adayı Mustafa Bölükbaşı: “Ben kazandım”
İYİ Parti adayı Mustafa Bölükbaşı: “Ben kazandım”
+4
Haber albümü için resme tıklayın

İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Mustafa Bölükbaşı, 2 gün sonra yapılacak seçimlerle ilgili, “Ben kazandım” diye konuştu.

Bölükbaşı, seçim süreci ve rakip adaylar ve partilerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Kampanya boyunca 4 bin el sıktığını belirten İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Mustafa Bölükbaşı, kentte ayak basmadık yer bırakmadığını söyledi.

Sahada edindiği izlenimi, ‘Seçmen, iki muhalefet adayına duymadığı güveni bana duyuyor’ şeklinde özetleyen Bölükbaşı, kendisinin de deneyim ve tecrübesi ile bir adım önde olduğuna işaret etti.

Rakiplerini eleştiren Bölükbaşı, şöyle devam etti:

“40 gündür sahadayım. 4 bin el sıktım ve 40 kırsal mahalle gezdim. Kurumlarımızı ziyaret ettim. Mahalle ve şehir merkezimizde ayak basmadığım yer kalmadı. Binlerce insanın güven ve sevgisini gördüm.

İktidar, bu süreçte kendi içinde kapalı. Kendi kendini yiyip bitiriyor ve kesin bir şekilde çökmüş durumda.

Muhalefetteki soldaki arkadaş ise bu yükü taşıyamayacak kadar zayıf. Bunu içlerinden benimle paylaşanlar çok fazla. Genel merkezden kaynaklanan problemler var. Son 50 yılda da zaten böyle bir iktidar olmamış.

Muhalefetteki diğer kardeşimiz daha dün iktidardan gelmiş. Dolayısıyla oradaki tüm yolsuzluklara ve ranta ortak olmuş. Şu durumda kazanma şansı hiç yok.”

Seçim sürecinde hizmetten hiç bahsedilmediğini anlatan İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Mustafa Bölükbaşı, “Bütün halkın ağzında belediyenin rantı konuşuluyor. Halkın bana duyduğu güven ise beni kazandırıyor. Devletteki görevimden beni çok iyi tanıyan halkımız güçlü iradem ve tarafsızlığım konusunda tam destek veriyor.

Sağlam meclis ekibimi de yakından tanıyan halkımız bizim çok başarılı olacağımıza bütün kalbiyle inanıyor. Ben de halkımıza söz veriyorum. 28 yıllık okul müdürlüğüm sürecinde gösterdiğim emek ve çabamı başkanlığımda da göstererek Elbistan’ı ayağa kaldıracağım. Yemeyeceğim, yedirmeyeceğim. Tam tarafsız olup adaletli davranacağım. İşe alımlarda tarafsız davranacağım. İşi ehline verip personelin verimli çalışmasını sağlayacağım” şeklinde konuştu.

Hiçbir siyasi güç karşısında eğilmeyeceğinin altını çizen Bölükbaşı, “Köylerimizin taziye evlerini ve muhtarlık binalarını yapacağım. Benim projem; iradeli ve güçlü başkan, adaletli uygulama, tarafsız davranma, işi ehline verme ve hiçbir siyasi güç karşısında eğilip bükülmemek olacak.

Seçildiğim takdirde ilk önceliğim söz verdiğim gibi konteynerlerde yaşayan insanlar olacak. Ben hizmet için yola çıktım. Emek benden, takdir Allah’tan. Çocuklarınıza nasıl başarılı bir eğitim kazandırdımsa bu sefer de sizlere planlı, programlı cadde ve sokaklarıyla yepyeni bir Elbistan kazandırayım. Bana destek verin. Allah utandırmasın. Hedefe yaklaştım. Kazanıyorum, kazanıyorum, kazandım” cümleleri ile açıklamasını tamamladı.

28 Mar 2024 - 14:20 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hakan CeranBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04