Ekinözü’nde CHP’li Harun Vicdan’dan gövde gösterisi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ekinözü Belediye Başkan adayı Harun Vicdan, ilçenin birçok bölgesinden gelen yüzlerce kişinin katılımı için düzenlediği...

Ekinözü’nde CHP’li Harun Vicdan’dan gövde gösterisi
Ekinözü’nde CHP’li Harun Vicdan’dan gövde gösterisi
+2
Video için play'e tıklayın

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ekinözü Belediye Başkan adayı Harun Vicdan, ilçenin birçok bölgesinden gelen yüzlerce kişinin katılımı için düzenlediği törenle gövde gösterisi yaptı.

Vicdan, coşkulu kalabalığa hitabında isim vermeden Cumhur İttifakı adayı Harun Şahin’e de gönderme yaparak, “Ekinözü Belediyesin'de çalışan mimar ve mühendis arkadaşlarımız var İşlerini çok güzel yapıyorlar. Belediyenin ve bizim, başkaca mimara ihtiyacımız yok. Hele hele iç mimara hiç ihtiyacımız yok” diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ekinözü Belediye Başkan adayı Harun Vicdan, seçimlere bir haftadan az bir süre kala diğer partilerden vatandaşların katılımları ile gücüne güç katıyor.  Vicdan’ın, son düzenlediği katılım toplantısı da büyük coşkuya sahne oldu. İlçenin dört bir yanından gelen vatandaşlar, araçları ve traktörleri ile konvoy düzenledi.

Programın açılış konuşmasını yapan Ekinözü Belediye Başkan adayı Harun Vicdan, kalabalık ve coşkunun 31 Mart’taki zaferin işareti olduğunu söyledi.

‘Ekinözü’ne seçim hevesiyle değil can nefesiyle bağlıyız’ diyen Vicdan, alandakilerin de ikna edilmişler değil inanmışlar olduğuna vurgu yaptı.

Vicdan, şöyle konuştu:”

“Bugün çok duygulandım. Hepinize minnettarım. Cenab-ı Allah beni sizlere mahcup etmesin. Burada inanmışlar var. Burada ikna edilmişler yok. Çeklerle, kolilerle ikna edilmiş hiç kimse yok. Bizden benzin, mazot parası bile isteyen yok. Bu memlekette gençlerimize iş sahası bulmak ve onları ekmek sahibi yapmak istiyorum. İnşallah buraya bir tekstil fabrikası getireceğiz. Bizde yorulmak yok. Vakit, yorulma vakti değil”

Sözleri ‘Vicdan başkan’ sloganları ile sık sık kesilen Vicdan,  “Tüm mahallelerimizin ihtiyaçlarını biliyorum. Hayvancılık yapan vatandaşlarımıza veterinerlik hizmetini ücretsiz vermeyi taahhüt ediyorum. Ekinözü’nün makus tarihini değiştirmek için elimizden geleni yapacağız. Ekinözü Belediyesi’nde mimar ve mühendis arkadaşlarımız var. Bizim, başkaca mimara ihtiyacımız yok. Hele hele iç mimara hiç ihtiyacımız yok. 31 Mart’a kadar bir oy lazım diyerek çalışmaya devam edeceğiz. Bizim yaptıklarımız yapacaklarımızın gerçek teminatıdır” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ise, alanda demokrasi şöleni yaşandığına dikkat çekti.

Öztunç, “Şimdi sandık zamanı. Ben görüyorum ki Ekinözü kararını vermiş. Yıllarca başka partiler burayı yönetti. Şimdi ilk kez biz burada yönetimi alacağız. Mansur Yavaş başkanımla görüştüm. Ekinözü’ne hizmet de edecek acı su içmeye de gelecek. Seçim bürosu ziyaretimiz ve gece mitingimiz. 31 Martta Ekinözü’nde Harun Vicdan seçimin galibi olacak ve Ekinözü CHP’li belediye ile tanışacak. Ekinözü’nde barış içerisinde yaşamaya devam edeceğiz” değerlendirmesini yaptı.

25 Mar 2024 - 11:25 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami YıldızBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04