Bağımsız aday Salih Horuz: “Elbistan’ı milli takım ruhuyla yöneteceğiz”

Elbistan Bağımsız Belediye Başkan adayı Salih Horuz, seçilmesi halinde kenti milli takım ruhuyla yöneteceğini söyledi.Elbistan Belediyesi’nde hiç kims...

Elbistan Bağımsız Belediye Başkan adayı Salih Horuz, seçilmesi halinde kenti milli takım ruhuyla yöneteceğini söyledi.
Elbistan Belediyesi’nde hiç kimsenin şahsi çıkarları için çalışmayacağının altını çizen başkan adayı Horuz, adalet ve liyakat vurgusu yaptı.
Elbistan’ın dene-yapla geçecek 5 yılı değil 1 dakikasının bile olmadığını vurgulayan Elbistan Bağımsız Belediye Başkan adayı Salih Horuz, “Bunun için de yönetimde kararlılık gerekli, şehrimizin yeni bir deney alanı olmasına asla izin vermemeliyiz” dedi.
Elbistan Belediyesi’nde başarının, iyi ve güçlü bir ekipten geçtiğini ifade eden Bağımsız Belediye Başkan adayı Salih Horuz, “Sivil toplum kuruluşları, siyasi fikri ve düşüncesi ne olursa olsun tüm hemşerilerimiz ve kent dinamikleri ile bir bütün olacağız. Kavganın değil uyum ve ahengin tarafında saf tutacağız. Elbistan, bizi bekliyor. Kentin geleceği için söylediklerini yapabilecek aday olarak bizi görüyor. İşte biz de bu noktada memleketimizi milli takım ruhu ile yöneteceğimizi söylüyoruz.
Bağımsız belediye başkanı seçildiğimizde kendi meclis üyelerimiz olmayacak. Seçim sonucunda oluşacak meclis üyesi aritmetiğindeki isimler bizim ekibimiz olacak. Siyasi partileri ne olursa olsun onlarla birlikte şehrimiz için çalışacağız. Siyaseti ve siyasi görüşleri bir kenara bırakıp Elbistan öznesinde bulaşacağız. Bu doğrultuda da Elbistan’ı milli takım ruhuyla tanıştıracağız” ifadelerini kullandı.
Belediyenin üst düzey yönetici kadrosunda da, adı hiçbir şekilde usulsüzlük ve yolsuzluğa adı karışmamış dürüst emekli bürokratlara görev vereceklerini anlatan Elbistan Bağımsız Belediye Başkan adayı Salih Horuz, “Çünkü bu insanlar bizim bel kemiğimizdir. Tecrübelerinden yararlanarak Elbistan’ın ayağa kalkması için herkesten yardım ve destek isteyeceğiz” şeklinde konuştu.
‘Belediye hiç kimsenin şahsi çıkarları için çalışmayacak’ diyen Horuz, “Elbistan’da hizmet herkese her düşünceye her vatandaşa eşit olarak toplumun ortak çıkarlarına hizmet edecek şekilde yapılacak. Belli bir siyasi parti veya bir gruba çıkarlarına hizmet etmeyecek. Tüm hizmetlerimizde bağımsız devlet gibi herkesin çıkarına olacak şekilde milli takım ruhu ile yapılacaktır. Partiniz ve görüşünüz ne olursa olsun belediye başkanınız gerçek bağımsız Salih Horuz olsun ve hep birlikte elle verelim Elbistan’ımızın il olması için çalışalım birlik olursak başara biliriz inşallah” cümleleri ile açıklamasını tamamladı.

25 Mar 2024 - 10:23 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hatice KökerBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04