Murat Mercan, Taziye Evi ve Sosyal Faaliyet Alanı projesini tanıttı

Kentteki en öncelikli konu başlıklarından biri olan sosyal alanlara yönelik önemli projeleriyle dikkat çeken AK Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı M...

Kentteki en öncelikli konu başlıklarından biri olan sosyal alanlara yönelik önemli projeleriyle dikkat çeken AK Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Murat Mercan, bu konuda çözüm odaklı bir adım attı.

Başkan Adayı Mercan, seçim kampanyası kapsamında ilçeye kazandırılacak olan Taziye Evi ve Sosyal Faaliyet Alanı projesini tanıttı.

AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Murat Mercan, projenin detaylarını paylaşarak, ilçenin sosyal dokusuna katkı sağlayacaklarını ve vatandaşların bir araya gelip birbirlerini destekleyebilecekleri modern bir mekân oluşturacaklarını söyledi.

Taziye evi bölümünde ise vatandaşların bir araya gelip dayanışma içinde olabilecekleri bir ortamın sağlanacağını vurguladı.

Projenin, aynı zamanda çeşitli sosyal etkinliklere ev sahipliği yapacak geniş bir alanı kapsadığını da dile getiren Mercan, gençlerden yaşlılara her kesimden insanın katılım gösterebileceği etkinliklere olanak tanıyacaklarını vurguladı.

Belediye Başkan Adayı Murat Mercan, Taziye Evi ve Sosyal Faaliyet Alanı projesinin, ilçenin sosyal hayatına büyük bir ivme kazandıracağını ve vatandaşların birlik ve beraberlik duygularını güçlendireceğini vurgulayarak, desteklerini beklediklerini de sözlerine ekledi.

23 Mar 2024 - 14:47 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami YıldızBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04