CHP adayı Erkan Gürbüz, STK temsilcileri ile buluştu projelerini anlattı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elbistan Belediye Başkan adayı Erkan Gürbüz, sivil toplum kuruluşları (STK) ve meslek odalarının temsilcileri ile iftar...

CHP adayı Erkan Gürbüz, STK temsilcileri ile buluştu projelerini anlattı
CHP adayı Erkan Gürbüz, STK temsilcileri ile buluştu projelerini anlattı
Haber albümü için resme tıklayın

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elbistan Belediye Başkan adayı Erkan Gürbüz, sivil toplum kuruluşları (STK) ve meslek odalarının temsilcileri ile iftar programında bir araya geldi.

İftar programına, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ve CHP Elbistan İlçe Başkanı Av. Onur Gürbüz de katıldı.

Programda konuşan CHP adayı Erkan Gürbüz, sivil toplum kuruluşlarının şehrin en önemli itici gücü ve sacayaklarından biri olduğunu belirtti ve Elbistan’ın yönetim sürecinde onların görüş ve fikirlerine ihtiyaç duyacaklarını söyledi.

Davetini kırmayarak iftar programına katılan tüm sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarının temsilcilerine teşekkür eden CHP Elbistan Belediye Başkan adayı Erkan Gürbüz, emeğin de sivil toplumun da örgütlü gücüne inanan biri olduğunu dile getirdi.

Elbistan’da, sivil toplumun daha etkin olması gerektiğini vurgulayan Gürbüz, “Sivil toplum kuruluşlarını, belediye yönetiminin her alanında birlikte yol yürünecek ve görüşlerine değer verilecek yapılar olarak görüyorum. Görüşü ya da siyasi fikri ne olursa olsun STK’larımız yerel idarenin önünü açacak, yol gösterecek bir güçtür. Biz de inşallah 1 Nisan’da göreve geldiğimizde bu şehri onlarla beraber kol kola ve omuz omuza yöneteceğiz. STK ve oda başkanlarımızın farklı temsiliyetleri olsa da; ortak noktamız belli. O da Elbistan!” dedi.

 Şehri sevmenin söylemlerle olmayacağının altını çizen CHP Elbistan Belediye Başkan adayı Erkan Gürbüz, “Halkçı, liyakatli, yenilikçi bir belediyecilik anlayışıyla toplumumuzun mihenk taşı olarak gördüğümüz STK’larımız ve paydaşlarımızla birlikte bu şehri nasıl kalkındırırız onun yollarını arayacağız. Elbistan’ın sahip olduğu potansiyeli değerlendirerek geleceğine sahip çıkacağız inşallah. Başka Elbistan yok. Şehir hepimizin, karar da Elbistan’ın” ifadelerini kullandı.

Şehre dair proje ve fikirlerini anlatan Gürbüz, “Şehrimizin geleceği adına hazırladığımız ve önemsediğimiz projelerimiz var. Hepsi de ayakları yere basan, bütçe ve kaynak planlamaları yapılmış projeler. Hazırladığımız ve ihtiyaç halinde yapımı zaruret haline gelen projelerimizi de STK’larımızla ortak akıl ve istişare kültürünü ön planda tutup hayata geçireceğiz. Bu akşam bizleri kırmayarak iftar programımıza katıldıkları için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve oda başkanları da CHP Elbistan Belediye Başkan adayı Erkan Gürbüz’e başarılar dilediler.

22 Mar 2024 - 15:07 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami YıldızBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04