Öztunç, Nurhak için yaptırdığı anketin sonucunu açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, yaptırdığı anket sonucuna göre Nurhak’ta seçimi partisinin belediye başkan adayı...

Öztunç, Nurhak için yaptırdığı anketin sonucunu açıkladı
Öztunç, Nurhak için yaptırdığı anketin sonucunu açıkladı
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, yaptırdığı anket sonucuna göre Nurhak’ta seçimi partisinin belediye başkan adayı İlhami Bozan’ın kazanacağını söyledi.

Öztunç, seçim çalışmaları çerçevesinde Elbistan, Nurhak ve Ekinözü ilçelerinde mekik dokuyor. Öztunç’un son durağı, CHP’nin Kahramanmaraş’taki tek belediyesi olan Nurhak ilçesi oldu. Nurhak’ta esnafları ziyaret eden Öztunç, mahalle ve ev gezileriyle de CHP Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan’a destek istedi.

Akşam saatlerinde de CHP Nurhak Seçim Ofisi’nin önünde toplanan kalabalığa hitap eden CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, yaptırdığı anket sonuçlarını paylaştı.

‘Nurhak, bizim hep kalemiz oldu. 1 Nisan’da da bizim kalemiz olacak’ diyen Öztunç, şöyle devam etti:

“Bundan emin olun. Bu böyle. Anket yaptırdım. Seçimi kazanıyoruz. Birileri algı yapmaya çalışıyor ama hiç alakası yok. Bizden sonra MHP geliyor. Aramızda bayağı bir fark var. Sonradan gelen partiler de çok düşük seviyedeler. Barış Mahallesi, yine Cumhuriyet Halk Partisi diyor. Nurhak esnafı da ‘mesele bizim evladımız Ali Öztunç’a sahip çıkma meselesi’ diyor.”

Nurhak’ta, küskünlüğün kalmadığını vurgulayan Öztunç, “Küskünlük, kırgınlık ve dargınlık bitti. Bütün Nurhak bilsin ki bu seçim benim seçimim. Bu seçim, Ali Öztunç’un seçimi. Mansur Yavaş’ı, Kemal Kılıçdaroğlu’nu getirdim. Depremden önce CHP’li belediyelerden araç-gereç ve parke başta olmak üzere birçok şey aldık. Mansur Yavaş’ın mesajını gördünüz. Seçimden sonra Mansur Yavaş da, Nurhak için gereken neyse onu yapacak” diye konuştu.

Kendisine operasyon çekildiğini dile getiren Öztunç, “Ali Öztunç’un belini nasıl kırarız diyenler var. Bir operasyon yapılıyor. Ali Öztunç’u, kendi memleketinden yıkalım, belini kıralım diye düşündüler. Meseleleri benimle. Nurhak, Elbistan beni evladı gibi görüyor. Aman bu yükselmesin paçasından çekelim diyorlar. Siz bana sahip çıkmazsanız hiç kimse sahip çıkmaz. Ben size hizmete devam edeceğim. Nurhak, Barış, Kullar, Tatlar bana sahip çıkacak biliyorum. Elbistan’ı, Pazarcık’ı, Ekinözü’ne de alacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

Partiden ayrılanlara da çağrı yapan Öztunç, DEVA Partisi Kahramanmaraş Milletvekili İrfan Karatutlu için de sert konuştu.

Öztunç, sözlerini, “Biz kiracıyız. Ev burası. Eksiğimiz varsa söyleyin. Bir hayalin peşine gitmeyin. Böldürmeye çalışmayın. Bu insanları ayrıştırmayın. İrfan Karatutlu’yu oylarımızla milletvekili yaptık; intikam peşindeyim diyor. Ona gerekli cevabı 1 Nisan’dan sonra vereceğim” cümleleri ile tamamladı.

21 Mar 2024 - 14:20 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hatice KökerBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04