Kirişçi: “Omuz omuza 31 Mart zaferine ilerliyoruz”

TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi, Elbistan’ın belediyecilikte AK Parti’yle yola devam diyeceğini belirterek, “O...

Kirişçi: “Omuz omuza 31 Mart zaferine ilerliyoruz”
Kirişçi: “Omuz omuza 31 Mart zaferine ilerliyoruz”
+3
Haber albümü için resme tıklayın

TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi, Elbistan’ın belediyecilikte AK Parti’yle yola devam diyeceğini belirterek, “Omuz omuza 31 Mart zaferine ilerliyoruz” ifadesini kullandı.

Kirişçi, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Av. Mevlüt Kurt, AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Murat Mercan ile birlikte Elbistan’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Prof. Dr. Vahit Kirişci, ilçe merkezi ve açık pazarda esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Kirişçi, iftar sonrasında da AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Murat Mercan’ın seçim irtibat ofisinde seçmenler ve partililerle bir araya geldi.

Burada bir değerlendirme yapan Kirişçi, “Omuz omuza 31 Mart zaferine ilerliyoruz. Milletimize duyduğumuz hizmet aşkından tutuşan demokrasi meşalesiyle Türkiye'nin yarınlarını birlikte aydınlatacağız. Desteğin, coşkun, yol arkadaşlığın için teşekkürler Elbistan. Gördük ki; Elbistan hazır, Elbistan kararlı. Gücümüzü aldığımız hemşerilerimize planlı yatırımlarla hizmet şöleni sunmaya devam edeceğiz. Elbistan bilir, gerçek belediyecilik AK Parti’dir. Kahramanmaraş'ımız ve Elbistan’ımız için yılmadan, yorulmadan hep birlikte çalışmaya hazırız kararlıyız” ifadelerini kullandı.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Av. Mevlüt Kurt da; 31 Mart’a kadar sahada olacaklarını belirterek, “Her akşam olduğu gibi seçim ofisimize gelerek desteklerini veren tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz. Bu yoğun katılım ve teveccüh 1 Nisan’daki zaferin habercisidir. Rabbim birliğimizi daim, bu gönülden muhabbetimizi baki eylesin. Yeni bir başlangıç yapacağız. İnşallah, şehrimizin dört bir yanında yapacağımız çok iş var” dedi.

AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Murat Mercan ise, Elbistan’a hizmetkar olmak istediğinin altını çizerek, “Sizin hizmetkarınız olmak için çıktığımız bu kutlu yürüyüşü hep beraber 31 Mart’ta tamamlayacağız” diye konuştu.

19 Mar 2024 - 15:40 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami YıldızBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04