Kaymakam Ataman’dan şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar programı

Elbistan’da, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109’ncu yıl dönümü dolayısıyla Elbistan Kaymakamlığı tarafından şehit yakınları...

Kaymakam Ataman’dan şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar programı
Kaymakam Ataman’dan şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar programı
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan’da, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109’ncu yıl dönümü dolayısıyla Elbistan Kaymakamlığı tarafından şehit yakınları ve gazilerle ailelerinin onuruna iftar yemeği düzenlendi.

Elbistan Kaymakamı Yunus Ataman ve eşi Sevda Ataman, 18 Mart Çanakkale Zaferinin 109. yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü’nde şehit yakınları, gaziler ve aileleri ile iftar programında bir araya geldi.

Kaymakam Yunus Ataman ve eşi Sevda Ataman’ın ev sahipliğindeki programda, Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Arif Gürbüz, Elbistan İlçe Jandarma Komutanı Emre Dal, kamu kurum ve kuruluş amirleri, iftarlarını şehit aileleri, gaziler ve gazi aileleri ile birlikte yaptı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualarla başlayan iftar programında, şehit aileleri, gaziler ve aileleriyle bir arada olmaktan büyük gurur duyduğunu ifade eden Kaymakam Ataman: “Gazilerimiz, şehitlerimiz ve aileleri bizlere şehitlerimizin, gazilerimizin emanetidir. Bizler de emanetlerine sahip çıkmaya çalışıyoruz. Ramazan ayında iftar soframızı şereflendirdiğiniz için şükranlarımı sunuyorum. Bu mübarek aya huzurla ulaşmamıza vesile olan şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum” dedi.

Misafirleri ile bir süre sohbet eden Kaymakam Yunus Ataman ve eşi Sevda Ataman, şehit aileleri, gaziler ve ailelerine hayırlı ramazanlar dileklerinde bulundu.

19 Mar 2024 - 14:44 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami YıldızBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04