CHP adayı Vicdan’ın sosyal, kültürel ve eğitim projeleri göz doldurdu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ekinözü Belediye Başkan adayı Harun Vicdan, cami ve cemevlerinin bakımı, Halk Kart uygulaması ile öğrencilere yönelik ol...

CHP adayı Vicdan’ın sosyal, kültürel ve eğitim projeleri göz doldurdu
Haber albümü için resme tıklayın

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ekinözü Belediye Başkan adayı Harun Vicdan, cami ve cemevlerinin bakımı, Halk Kart uygulaması ile öğrencilere yönelik olarak hazırladığı projeleri kamuoyu ile paylaştı.

Başkan adayı Vicdan, belediyeciliği sadece yol, kaldırım ve asfalt çalışmalarından ibret görmeyeceklerini söyledi.

Ekinözü’nde sosyal ve halkı belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini hayata geçireceklerini vurgulayan CHP Ekinözü Belediye Başkan adayı Harun Vicdan, bu anlamda da 31 Mart’ın tarihi bir dönüm noktası olacağına işaret etti.

Ekinözü’nün her bir noktasına eşit ve adil hizmeti götüreceklerini anlatan Vicdan, ibadethanelerin de tüm bakımlarını üstleneceklerini belirtti.

Vicdan, “Güzel ilçemizin 16 mahallesinde bulunan camilerimizin ve imam evleri ile birlikte 5 mahallemizdeki vatandaşlarımızın ibadethaneleri olan cemevlerinin tamamının temizlenmesi, sıcak suyu, engelli kardeşlerimiz için uygun hale getirilmesi için her türlü desteği vereceğiz. Bu ibadethanelerimizin çevre düzenlemesi bakım ve onarımlarını da belediyemiz karşılayacak” dedi.

Açıklamasının devamında ihtiyaç sahiplerinin dertlerine derman olacak ‘Halk Kart’ uygulamasını başlatacaklarını anlatan CHP Ekinözü Belediye Başkan adayı Harun Vicdan, “Ekonomik kriz, yoksulluk ve yoksunluğun insanlara nefes aldırmakta güçlük çektiği günümüz şartlarında ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmak için Ekinözü Belediyesi olarak Halk Kart uygulamasını hayata geçireceğiz. Böylece dar gelirli ailelerimiz, diledikleri gibi alışverişlerini yapıp evlerinin ihtiyaçlarını temin edecek” diye konuştu.

Vicdan, öğrenciler ve gençlerle ilgili de hem bilgi düzeylerini hem de sosyal ve kültürel gelişimlerini arttıracak projelerle geldiklerini söyledi.

Vicdan, “Ekinözü Belediyesi olarak şanlı tarihimiz ve kültürel değerlerimizi yakından tanıtmak için, ilçede ikamet eden öğrencilerimize ve vatandaşlarımıza geziler düzenleyeceğiz. LGS ve YKS sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize de etüt hizmeti ve kaynak seti desteği vereceğiz” ifadelerini kullandı.

16 Mar 2024 - 15:54 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami YıldızBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04