Mercan: "En kıymetli yatırımı gençlerimize yapacağız "

AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Murat Mercan, kente kazandıracakları Merkez Kütüphane ve Etüt Merkezi ile en kıymetli yatırımı gençlere yapaca...

AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Murat Mercan, kente kazandıracakları Merkez Kütüphane ve Etüt Merkezi ile en kıymetli yatırımı gençlere yapacaklarını söyledi.

Mercan, gençlere yönelik vizyon projesini açıkladı. Gençleri, Elbistan'ın geleceği olarak gördüklerini vurgulayan Mercan, 5 bin kitabı bünyesinde barındıran ve birçok sosyal aktivitenin yapılabileceği kütüphane ve Etüt merkezi projesini duyurdu. 

Merkez Kütüphane ve Etüt Merkezi projesiyle Elbistan'da eğitime önemli bir katkı sağlayacaklarını dile getiren AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Murat Mercan, şöyle devam etti:

"Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Onlar için her türlü fedakarlığı yapacağız. Türkiye Yüzyılında yeniden ayağa kalkan Elbistan’ımız için eksiksiz bir Merkez Kütüphane ve Etüt Merkezi inşa edip gençlerimize armağan edeceğiz.

En kıymetli yatırımlarımızı gençlerimize yapacağız. Kütüphane içerisinde ilk etapta; felsefe, edebiyat, bilim, kültür-sanat, tarih, sosyoloji, kişisel gelişim, İslam kültürü alanlarında 5 bine yakın kitap yer alacak. Ayrıca sosyal belediyecilik anlayışı ile Üniversite, KPSS ve okul sürecindeki sınavlara hazırlık amacıyla öğrencilerimize kurs desteği de sağlanacaktır."

Öğrencilere burs desteği de verileceğini vurgulayan Mercan, sözlerini, "Belirli aralıklarla yapılacak olan değerlendirme sınavları ile belirlenen öğrencilerimize de burs desteği sağlayacağız. Merkez Kütüphane ve Etüt Merkezimizde öğrencilerimizin erişebileceği, tamamen ücretsiz olan sıcak içecekler personellerimiz tarafından servis edilecek.

Ayrıca çağımızdaki bilginin kaynağı olan internet erişimi de hem kablolu hem de wi-fi üzerinden ücretsiz bir şekilde sağlanacak" cümleleri ile tamamladı. 

13 Mar 2024 - 19:25 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami YıldızBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04