Kadir Küçük: “Beytülmale el uzatmayacağız, uzattırmayacağız”

Elbistan Bağımsız Belediye Meclis Üyesi adayı Kadir Küçük, “Elbistan’ın değerlerine ve halkın çıkarlarına aykırı tek bir adım dahi attırmayacağız” ded...

Elbistan Bağımsız Belediye Meclis Üyesi adayı Kadir Küçük, “Elbistan’ın değerlerine ve halkın çıkarlarına aykırı tek bir adım dahi attırmayacağız” dedi.

Küçük, beytülmale el uzatmayacaklarını, uzatılmasına da izin vermeyeceklerini vurgulayarak, “Görevimizi; kimsenin hakkını yemeden, elimizden geldiğince kentimiz için en iyisini yaparak, alnımız ak bir şekilde ve herkesin hakkına hukukuna sahip çıkarak yapacağız” şeklinde konuştu.

Belediye meclislerinin yerel yönetimlerin bel kemiği olduğunu hatırlatan Elbistan Bağımsız Belediye Meclis Üyesi adayı Kadir Küçük, “31 Mart'ta sadece belediye başkanları seçilmeyecek. Aynı zamanda yerel yönetimlerin bel kemiği olan belediye meclislerine de halkın temsilcileri seçilecek. Hemşerilerimiz, kendi seslerini belediye yönetiminde duyuracak, halkın temsilcisi ve sözcüsü olmaya kimi layık görüp görmediğine karar verecek. Biz de; siyasi parti rozetlerini elimizin tersiyle itip bağımsız üye olarak belediye meclisinde kürsüyü halkın sesinin ve sözünün duyulması için kullanacağız” ifadesinde bulundu.

Bağımsız Belediye Başkan adayı Musa Demir ve diğer bağımsız meclis üyesi arkadaşları ile şehrin birleştirici gücü olacaklarının altını çizen Küçük, “Oluşturduğumuz bu ahenkle, Elbistan’ımızı daha mutlu ve huzurlu bir şehir haline getirmekten farklı bir ajandamız yok. Şehrimiz daha hızlı, daha güçlü, daha ileri olsun istedik. Şehrimizi, kadim gelenekleri ve gelecek vizyonu ile buluşturup sadece bölgenin lideri değil, ülkemizin önde gelen şehri yapma gayemiz var. Sağ olsunlar Elbistan halkı da bizleri bağrına bastı. Biz de onlardan aldığımız bu güçle beytülmale el uzatmadan, uzattırmadan, kapalı kapılar arkasında değil her kararını halkın gözünün önünde alan bir anlayışı temsil edeceğiz” diye konuştu.

Elbistan Bağımsız Belediye Meclis Üyesi adayı Kadir Küçük, 11. Mart’ta ilk orucun tutulması ile başlayacak ramazan ayının da tüm Elbistanlılar ve İslam alemine hayırlar getirmesi dileğinde bulundu.

10 Mar 2024 - 12:00 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hatice KökerBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04