Izgın muhtar adayı Çolak’tan ramazan ayı mesajı

Izgın Mahallesi muhtar adayı İbrahim Çolak, Ramazan ayı dolayısıyla mesajı yayınladı. Çolak, tutulacak oruçların, yapılacak ibadetlerin ve edilecek du...

Büyütmek için resme tıklayın

Izgın Mahallesi muhtar adayı İbrahim Çolak, Ramazan ayı dolayısıyla mesajı yayınladı. Çolak, tutulacak oruçların, yapılacak ibadetlerin ve edilecek duaların kabul edilmesi temennisinde bulundu.

Elbistan’ın Izgın Mahallesi’ne muhtar adayı olarak çalışmalarını aralıksız şekilde sürdüren İbrahim Çolak, 11 ayın sultanı ramazan dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ramazan ayının bereketi ve feyzinin başta mahallesi olmak üzere tüm Elbistan’a ve İslam alemine yansımasını dileyen Çolak, “Rahmet, mağfiret ve arınma ayı, 11 ayın sultanı ramazana ulaşmış olmanın manevi hazzını yaşıyoruz. Ramazan ayının bereketini ve feyzini sadece kendimizle sınırlı tutmayacağız, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı ve bizlerden yardım bekleyen hiçbir canı unutmayacağız. Allah’ın izniyle yardımlaşma ve dayanışma ruhuyla hareket ederek, bu mübarek ayın güzelliklerini hep birlikte yaşayacağız” dedi.

Asrın felaketinin gölgesinde ikinci ramazanın idrak edileceğini belirten Izgın Mahallesi muhtar adayı İbrahim Çolak, “On bir ayın sultanı bu özel ayın, güzel Elbistan’ımızda en güzel şekilde yaşanacağına, kardeşlik sofralarının kurulacağına ve dayanışmanın her zamanki gibi kendini göstereceğine can-ı gönülden inanıyorum. 13 ay önce yaşadığımız deprem felaketiyle birlikte içimizdeki burukluğu, ramazanın huzur iklimi ile bir nebze olsun azaltmış olacağız. Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan bu ayı, bir bağışlanma mevsimi olduğunun bilinciyle idrak etmemiz gerekiyor.

 

Bu duygularla bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni de içinde barındıran ramazanın, tüm insanlığa hayırlar getirmesini dilerim” şeklinde konuştu.

10 Mar 2024 - 10:50 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami YıldızBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04