Hayrat İnsani Yardım Derneği, 2 bin kişilik iftar sofrası kuracak

Hayrat İnsani Yardım Derneği Elbistan Temsilciliği, MÜSİAD ve DEİK Konteyner Kentleri’ndeki depremzedeler için ramazan boyunca 2 bin kişilik iftar yem...

Hayrat İnsani Yardım Derneği, 2 bin kişilik iftar sofrası kuracak
Hayrat İnsani Yardım Derneği, 2 bin kişilik iftar sofrası kuracak
Haber albümü için resme tıklayın

Hayrat İnsani Yardım Derneği Elbistan Temsilciliği, MÜSİAD ve DEİK Konteyner Kentleri’ndeki depremzedeler için ramazan boyunca 2 bin kişilik iftar yemeği dağıtacak.

6 Şubat 2023’teki asrın felaketinin ardından yaraları sarmak için canla başla çalışan sivil toplum kuruluşlarının (STK) başında gelen Hayrat İnsani Yardım Derneği, kuracağı 2 bin kişilik iftar sofrasıyla ramazanın bereketini depremzedelerle paylaşacak.

Hayrat İnsani Yardım Derneği Elbistan Temsilcisi Şener Kara, ’11 ayın sultanı’ ramazanda afetzedelerle kardeşlik sofrasında buluşacaklarını söyledi.

Depremin ilk gününden beri sahada olduklarını ve afetzedelerin her türlü yardımına koştuklarını hatırlatan Kara, günlük 2 bin kişiye iftar yemeği vermek için tüm hazırlıklarını tamamladıklarını belirtti.

Geçtiğimiz yıl ramazan ayı boyunca açık pazar alanında iftar sofrası açtıklarını hatırlatan Kara, 11 Mart’taki ilk iftarla birlikte de MÜSİAD ve DEİK Konteyner Kentleri’nde yemek ikramına başlayacaklarını dile getirdi.

‘İyiliğe sözümüz var’ diyen Kara, şöyle konuştu:

“Afetzede kardeşlerimizin yaralarını sarmak ve huzur içerisinde ramazan geçirmelerini sağlamak için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Günlük olarak 2 bin hemşerimizle iftar soframızı paylaşacağız. Tüm hazırlıklarımızı yaptık. Mutfağımızda pişecek yemekler, iftar öncesinde konteynerlere tek tek dağıtılacak. Bu ramazanda da gönüllerde de, iftarda da afetzede kardeşlerimizle bir ve beraber olacağız. Birliğin, beraberliğin ve paylaşmanın simgesi olan ramazan ayının manevi iklimine uygun olarak da diğer yardım çalışmalarımıza da ara vermeden devam edeceğiz.

Bu çalışmaların yapılmasında bizlerden desteklerini esirgemeyen hayırseverlerimize ve bağışçılarımıza da şükranlarımızı sunuyoruz. Ramazan ayının ülkemize ve tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyoruz.”

10 Mar 2024 - 11:15 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami YıldızBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04