AK Parti adayı Murat Mercan, ilk vizyon projesini açıkladı

AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Murat Mercan, 100.yüzyıla özel olarak planlanan ‘Yeni Elbistan’ın’ temelini oluşturacak projelerini kamuoyu il...

AK Parti adayı Murat Mercan, ilk vizyon projesini açıkladı
AK Parti adayı Murat Mercan, ilk vizyon projesini açıkladı
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Murat Mercan, 100.yüzyıla özel olarak planlanan ‘Yeni Elbistan’ın’ temelini oluşturacak projelerini kamuoyu ile paylaşmaya başladı.

Başkan adayı Mercan, şehirlerin değişime ayak uydurması gerektiğinin altını çizdi ve önceliğin imar planı olacağını söyledi.

Mercan, hazırlanan projelerin modern, teknik, sosyal, sportif, sürdürülebilir ve teknolojik belediyecilik kapsamında olduğunu vurguladı.

Her gün sürpriz bir projeyi kamuoyu ile paylaşacaklarını belirten AK Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Murat Mercan, 31 Mart'taki seçimlerin hizmet odaklı olduğunu ifade ederek, Elbistan’ın 50-100 yıllık projeksiyonu ışığında geleceği şekillendirdiklerine işaret etti.

Hazırlanan yeni imar planı projesi hakkında bilgiler veren AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Murat Mercan, “Yeni imar planımız ile Türkiye yüzyılından gelecek yüzyıllara adım atacağız” dedi.

Mercan açıklamasının devamında, “Seçimlere 22 gün kala projelerimizi hemşerilerimize deklare etmeye başladık. Heyecanınızı biliyor ve anlıyorum. Biz bu şehri sizlerin de desteği ve önerileri ile yeniden inşa edeceğiz. Bundan de kimsenin şüphesi olmasın. 6 Şubat depremi dünyanın en büyük karasal depremi olarak kayıtlara geçti. Ve Elbistan’ımız da bu asrın felaketinin merkez üssü idi. Bizlerde ilk olarak şehrimizi depreme dayanıklı bir şekilde yeniden imar edebilmek için yeni imar planımız hazırladık. Yeni imar planımız ile Türkiye yüzyılından, gelecek yüzyıllara adım atacağız. Elbistan'ın imar plan ve projesi geleceğin şehrini şekillendirecektir. Sistemli ve kurumsal planımız ile vatandaşlarımızın mutlu olduğu, sürdürülebilir ve enerjisi yüksek bir şehir inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Özellikle çevre yollarının projelendirilmesi ve yeni yaşam alanları üzerinde odaklanacaklarına değinen AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Murat Mercan, açıklamalarını, “Yerinde dönüşümlerin, yapılacak imar planı sonrasında ruhsat ve yapımların hızlandırılması sağlanacak ve vatandaşlarımız için hızlı çözümler üretilecek. İmar alanlarının ulaşımda kolaylık ve kullanılabilirliğe göre yeni çevre yolları ile birlikte düzenlenmesi hızlı bir şekilde yapılacaktır. Yeni yaşam alanlarımız için oluşturulan projeler, eksiksiz bir şekilde hayata geçecek. Titizlikle hazırlanan imar planımız ile İnşallah Elbistan çok hızlı bir şekilde ayağa kalkacak” cümleleri ile tamamladı.

09 Mar 2024 - 14:44 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hakan CeranBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04