Bağımsız aday Musa Demir, projelerini açıkladı

Elbistan Bağımsız Belediye Başkan adayı Musa Demir, büyük çoğunluğu insan ve toplum odaklı olmak üzere ekonomi, kentsel dönüşüm, konut, sosyal belediy...

Bağımsız aday Musa Demir, projelerini açıkladı
Bağımsız aday Musa Demir, projelerini açıkladı
+8
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Bağımsız Belediye Başkan adayı Musa Demir, büyük çoğunluğu insan ve toplum odaklı olmak üzere ekonomi, kentsel dönüşüm, konut, sosyal belediyecilik ana başlıklarındaki projelerle şehrin her köşesine dokunacaklarını söyledi.

‘Önce insan diyerek ortak akılla Elbistan’a eser belediyeciliği anlayışını kazandıracaklarını belirten Demir, “1 Nisan, Elbistan için milat olacak” ifadesini kullandı.

Seçilmesi halinde 1825 günlük görev süresinin her bir anını Elbistan’ı Türkiye’nin en modern ve yaşanabilir ilçesi haline getirmek için değerlendireceğini vurgulayan Bağımsız Belediye Başkan adayı Musa Demir, ayakları yere sağlam basan, kuşatıcı, vizyoner ve tamamen gerçekçi projelerle halkın karşısına çıktıklarına değindi.

‘Payitaht şehrimiz Elbistan, atalarımızın mirası olduğu kadar çocuklarımızın da emanetidir’ diyen Demir, “Bu emanete sahip çıkmak en güzel şekilde geleceğe taşımak bizim asli vazifemiz olacak” şeklinde konuştu.

Elbistan Belediyesi’nin, şehir hayatının her alanında varlığını hissettireceğinin altını çizen Demir, insan, çevre ve şehir odaklı çalışacaklarını belirtti.

Aileye, gençlere, kadınlara, çocuklara dokunan önemli yatırımlara imza atacaklarını dile getiren Elbistan Bağımsız Belediye Başkan adayı Musa Demir, depremden sonraki süreçte kentin değerlerini dönüştürürken ekonomi ve sanayi hamleleriyle de şehre yeni bir kimlik kazandıracaklarını söyledi.

Katılımcı, ortak aklı önemseyen bir projeksiyonla hazırladıkları eylem planını, şehrin dört bir yanına yansıtacaklarını anlatan Demir, merkez-kırsal ayrımı olmadan Elbistan’ın, kimliğine sahip çıkacaklarını ifade etti.

 “Bu şehrin geleceğine Elbistan’ın evlatları karar verecek” sözüyle açıklamasını sürdüren Demir,  “Memleketimizin her bir ferdini, caddesini, sokağını ilgilendiren kapsamlı projeleri öncelik sıralamasıyla hayata geçireceğiz. Elbistan’ın tüm dinamiklerini de yanımıza alarak şehrimizi geleceğe emin ellerle hazırlayacağız” dedi.

Demir’in, açıkladığı proje başlıkları ise şu şekilde:

“Manevi Aile projesi, sosyal konut projesi, sosyal tesis projesi, spor ve sporcuyu destek projesi, eğitime ve üniversite öğrencilerine burs-destek projesi, düğün salonu projesi, işçi-memur-emekli lokali projesi, ortak muhtarlık birimi projesi, mobil belediyecilik projesi, katlı otopark projesi, yatırım ve istihdamı destekleme projesi, taziye evleri projesi, Elbistan’ın il olma projesi, kültür ve tarihi değerleri koruma projesi, hobi bahçesi projesi, seyir tepesi projesi, sanayi sitesi revize projesi.”

07 Mar 2024 - 15:49 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami YıldızBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04