Elbistan Belediyesi’ne 16 aday talip oldu

Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne ilişkin yayımladığı kesinleşen aday listesine göre, Elbistan Belediyesi için 2’si bağımsız 16 isim yarışacak.

 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne katılabilecek siyasi parti ve bağımsız adaylara ilişkin kesin listeler, 3 Mart'ta il ve ilçe seçim kurullarınca ilan edilmişti.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), kesinleşen aday listesini internet sitesinden yayımladı.

Buna göre, Elbistan’da 14 siyasi parti ve 2 de bağımsız aday seçimlere katılacak. Elbistan’da 3 kadın aday seçime girecek. Ekinözü’nde ise 9 siyasi partinin adayı belediye başkanlığına talip oldu. Nurhak’ın belediye başkan aday sayısı ise 8 olarak belirlendi.

Elbistan Belediyesi için adaylığı kesinleşen isimler, oy pusulasındaki sıralamaları ile şu şekilde:

“Adalet ve Kalkınma Partisi Murat Mercan, İYİ Parti Mustafa Bölükbaşı, Memleket Partisi Nursel Pekcan, Yeniden Refah Partisi Eyyup Ceran, Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi Dilan Çetin, Zafer Partisi Hatice Kahraman, Halkın Kurtuluş Partisi Mehmet Uğur, Bağımsız Türkiye Partisi Durdu Mehmet Yüksek, Cumhuriyet Halk Partisi Erkan Gürbüz, Hür Dava Partisi Cuma Türkan, Milli Yol Partisi Ali Alagöz, Türkiye İşçi Partisi Erol Kal, Demokrasi ve Atılım Partisi Muhammed Şahin, Saadet Partisi Şaban Özgişi, bağımsız Salih Horuz ve bağımsız Musa Demir.”

Ekinözü ilçesinde ise 9 partinin adaylarının isimleri, “İYİ Parti Bilal Kaplan, Büyük Birlik Partisi Rahmi Toraman, Yeniden Refah Partisi Muhammet Arıcı, Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi Elmast Tolmaç, Bağımsız Türkiye Partisi Mehmet Çenber, Cumhuriyet Halk Partisi Harun Vicdan, Hür Dava Partisi İlyas Kaçar, Milli Yol Partisi Recep Demirci ve Milliyetçi Hareket Partisi Harun Şahin” olarak sıralandı.

8 adayın yarıştığı Nurhak’ın adayları ise şu isimlerden oluştu:

“İYİ Parti Selin Doğan, Yeniden Refah Partisi Mehmet Kurt, Zafer Partisi Mehmet Akçiçek, Bağımsız Türkiye Partisi Furkan Yaşar Yüksek, Cumhuriyet Halk Partisi İlhami Bozan, Hür Dava Partisi Akif Bertiz, Milliyetçi Hareket Partisi İsmet Göksu İle Demokrasi Ve Atılım Partisi Hüseyin Tank.”

06 Mar 2024 - 17:05 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hakan CeranBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04