Başkan adayı Mercan: “Elbistan’da hiç kimse kaybetmeyecek”

AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Murat Mercan, seçim çalışmaları çerçevesinde Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazeteleri’ne gerçekleştirdiği ziyarette; “Hiç kimsenin kaybetmediği ve hep beraber şehrimizi yeniden inşa edeceğimiz 5 yıla hazırlanıyoruz” diye konuştu.

Başkan adayı Mercan: “Elbistan’da hiç kimse kaybetmeyecek”
Başkan adayı Mercan: “Elbistan’da hiç kimse kaybetmeyecek”
Haber albümü için resme tıklayın

 

Mercan, AK Parti Elbistan İlçe Başkan Vekili İsrafil Ayhan, Kadın Kolları İlçe Başkanı Fazilet Seviç ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazeteleri’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette; Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazeteleri’nin yönetim kurulu üyeleri Ökkeş Saatçi, Hasan Göçer ve Murat Sürücü ile görüş alışverişinde bulunan AK Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Murat Mercan, sahaya inen ve yüz yüze iletişime ağırlık veren bir çalışma sürdürdüklerini söyledi.

Seçimlere kadar Elbistan’ın her sokağında, her evinde gönüllerin misafiri olacaklarını, vatandaşlarla selamlaşıp muhabbet edeceklerini dile getiren Mercan, “Güzel şehrimizin mahallelerinde, sokaklarında, Elbistan’ın geleceği adına karış karış oraları gezmeye devam ediyoruz. Bizim yolculuğumuz ve talip olduğumuz görevin amacı bu şehri, Türkiye Yüzyılı'nın parlayan şehri haline getirmektir. Adaylığımızın tevdi edilmesinden bu yana dur durak bilmeden çalışıyor ve hedeflerimizi anlatıyoruz. Seçime kadar da hemşerilerimizle hemhal olacağız. Onlarla beraber yol yürüyeceğiz, el ele, gönül gönüle bu süreci tamamlayacağız” dedi.

Mercan, “Hemşerilerimizin ferasetine ve vefasına inanıyoruz. Gece gündüz demeden; aşkla, azimle, heyecanla; çok çalışıp 31 Mart’ta da bu yürüyüşümüzü zaferle taçlandıracağız. Elbistan’da, hiç kimsenin kaybetmediği ve hep beraber şehrimizi yeniden inşa edeceğimiz 5 yıla da 1 Nisan itibariyle başlayacağız” ifadelerini kullandı.

Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazeteleri’nin yönetim kurulu üyeleri Ökkeş Saatçi, Hasan Göçer ve Murat Sürücü de, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Mercan’a başarılar diledi.

06 Mar 2024 - 17:02 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hakan CeranBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04