Bağımsız aday Salih Horuz: “Kopya ve taklitler, gerçeğine yenilecek”

Elbistan Bağımsız Belediye Başkan adayı Salih Horuz, kopya ve taklit siyasetinin şehre verebileceği hiçbir şeyin olmadığını belirterek, “Onlara benzemeden, yolundan gitmeden kazanacağız” diye konuştu.

Bağımsız aday Salih Horuz: “Kopya ve taklitler, gerçeğine yenilecek”
Bağımsız aday Salih Horuz: “Kopya ve taklitler, gerçeğine yenilecek”
Video için play'e tıklayın

Diğer adayların şaşalı kampanyalarını da eleştiren Horuz, “Elbistan’ı ve halkını çok seviyorsanız, seçimden sonra da bürolarınızı kapatmayın” ifadesini kullandı.

31 Mart seçimi için kalıpların dışında bir kampanya sürdürdüğünü anlatan Elbistan Bağımsız Belediye Başkan adayı Salih Horuz, taklitçi anlayışla Elbistan’ın yönetilemeyeceğini savundu.

‘Bu şehrin kaybettiği ruhunu yeniden bulması için özgün projelere, dar kalıpların dışında adımlara ihtiyacı’ var diyen Horuz, “Halka hesap vermeyi onurlu bir görev sayan anlayışla kazanacağız” şeklinde konuştu.

Horuz, şöyle devam etti:

“Biz umudu temsil ediyoruz. Elbistan’ın geleceğiyle ilgili çabalarımıza, halkımıza, insanımıza güveniyoruz. Halkımızdan güç alarak da Elbistan’ımızın 5 yılını daha tesadüfe bırakmamak için sokaktayız. Gelecek kuşaklarımızın refahını, tasada kıvançta beraberliğini, çocuklarımızın, gençlerimizin parlayan gözlerini temsil ediyoruz. Benim seçim bürom yok. Siyasetçiler ne yaparsa tam tersini yapıyorum. Onların yolu ayrı benim yolum ayrı. Benim seçim bürom halkın gönlünde. Ben, onların anlayışını kabul etmiyorum. Benim kaybedecek bir şeyim yok. Ben, bu mücadeleyi 30 yıldır veriyorum.”

Seçim kampanyasında, belediye başkanının 5 yılda alacağı maaşın katbekat üzerinde harcama yapılmasının da halk nezdinde soru işaretleri oluşturduğuna işaret eden Horuz, “Milletimizi çok seviyorsanız bürolarınızı kapatmayın. Madem halkı, vatandaşı çok seviyorsunuz. Seçimden sonra da çay, çorba yemek vermeye devam edin. Kimin parasıyla veriyorsunuz? Bir belediye başkanın 5 yıl boyunca alacağı maaş belli. Seçim kampanyasına harcadığınız milyonları, maaşınızla mı karşılayacaksınız?”

Dünde kalmayacağını vurgulayan Elbistan Bağımsız Belediye Başkan adayı Salih Horuz, “Dünde değiliz, asla da olmayacağız. Elbistan’ın geleceğini, diğerleri gibi basmakalıp söylemlerle değil vizyon projelerle planlayacağız. Çözüm üreten bir yönetim anlayışıyla yolumuzda ilerliyoruz. Vaat ettiğimiz tüm projeleri yapabilecek güç ve iradeye de sahibiz. Sözümüzün eriyiz, arkasındayız. Elbistan’da gerçek ve üretken belediyecilik nasıl yapılır tüm Türkiye’ye ispatlayacağız” değerlendirmesinde bulundu.

03 Mar 2024 - 10:47 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hatice Köker



BAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04