Hanezar Elbistan’dan ev sahibi olanlar anahtarlarına kavuşuyor

Hanezar Elbistan projesinde depremden sonra tamamlanan, deprem dayanıklılık testlerinin hepsi yapılan ve sadelik ile şıklığı buluşturan 4+1 daireler sahiplerine teslim ediliyor.

Hanezar Elbistan’dan ev sahibi olanlar anahtarlarına kavuşuyor
Hanezar Elbistan’dan ev sahibi olanlar anahtarlarına kavuşuyor
+7
Haber albümü için resme tıklayın

Yeşilyurt Mahallesi Veysel Karani Caddesi üzerinde bulunan Hanezar Elbistan projesinde 6 Şubat depreminden sonra tamamlanan F Blokta bulunan daireler sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

Hanezar Elbistan projesinde tamamlanan ve teslimleri yapılan, yaşamın yeni dinamiklerine uygun daireler konseptleri ile dikkati çekiyor.

Hanezar Elbistan projesinde yenilikçi yaşam alanları sunduklarını ifade eden İnşaa İnşaat yöneticileri, “İnşaat sektöründe 20 yıllık deneyimin ve binlerce daireyi teslim etmenin verdiği güven ve özveriyi Hanezar Elbistan projesine yansıtmayı hedef alan markamız, bireylere konut alternatifi sunan bir firma olmanın çok ötesindedir. Projemizi, Elbistan’da sağlam zemine oturtmanın güveni ve hava sirkülasyonunun en yoğun olduğu bölgede projemizi gerçekleştirirken en temiz havayı solumanın hazzını siz değerli misafirlerimize sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. İnşaa İnşaat olarak müşterilerimize konut almanın ötesinde bir yaşam merkezi sunuyoruz. Bizler yaşamın her alanının birer mucize olduğuna inanarak, bu alanların güvenli ve huzurlu bir yaşam oluşturması için çalışıyoruz.

6 Şubat depreminden sonra tamamladığımız Hanezar Sitesinde F Blok’ta adından çok söz ettirecek yenilikçi bir projemizde, depremle ilgili tüm raporları hazır olan 4+1 sıfır dairelerimiz şimdi satışta. Elbistan'a yakışır bir konsept ile satışa sunduğumuz sadeliği, modernliği ve konforu buluşturan iç tasarımıyla da öne çıkaran 4+1 dairelerimiz brüt 210 metrekare, net 149 metrekaredir. Dairelerimizde ebeveyn banyosu ve kilerle birlikte 20 m² balkon bulunmaktadır. Yangın merdiveni, çift asansör, geniş bahçe ve otopark alanları basketbol sahası sitemizin özellikleri arasındadır. Elbistan'a yakışır bir konsept ile satışa sunduğumuz dairlerimizi hemen ediyoruz. Dairelerimiz ile ilgili detaylı bilgi için 0 506 841 00 31 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz” ifadelerine yer verdiler.

03 Mar 2024 - 10:02 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami YıldızBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04