Kayabaşı: “Milli Görüş’ün lideri Fatih Erbakan, Elbistan’a geliyor”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, yerel seçimler çerçevesinde 6 Mart Çarşamba günü Elbistan’ı ziyaret edecek.

Kayabaşı: “Milli Görüş’ün lideri Fatih Erbakan, Elbistan’a geliyor”
Kayabaşı: “Milli Görüş’ün lideri Fatih Erbakan, Elbistan’a geliyor”
Haber albümü için resme tıklayın

Yeniden Refah Partisi Elbistan İlçe Başkanı Sabahattin Kayabaşı, ‘Elbistan, Milli Görüş’ün liderini en güzel şekilde ağırlayacak’ dedi.

Partisinin Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın Elbistan programıyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Yeniden Refah Partisi Elbistan İlçe Başkanı Sabahattin Kayabaşı, “Sayın genel başkanımız, seçim sürecinde gücümüze güç katacak’ ifadesini kullandı.

Partisinin Elbistan Belediye Başkan adayı Eyyup Ceran’la birlikte omuz omuza çalıştıklarını hatırlatan Kayabaşı, seçime 1 aydan az bir süre kaldığını hatırlattı.

Bugüne kadarki süreçte Milli Görüş sancağının altında toplananların sayısının hızla arttığını vurgulayan Başkan Kayabaşı, “Bizim niyetimiz halis. İbadet aşkıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sahada karşılaştığımız teveccüh de Elbistan Belediyesi’nin burçlarına Milli Görüş bayrağını dikeceğimizin göstergesi oluyor” şeklinde konuştu.

Partisinin Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın ziyaretinin, Elbistan’a verdiği önem ve değerin nişanesi olduğuna değinen Başkan Kayabaşı, şöyle devam etti:

“Milli Görüş’ün lideri genel başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan, 6 Mart Çarşamba günü Elbistan’ımızda olacak. Hamza Akbaş Caddesi’ndeki seçim irtibat büromuzla başlayacak programında esnaf ve vatandaş buluşmaları gerçekleştirecek. Tüm hemşerilerimizi programımıza davet ediyoruz. Milli Görüş belediyeciliği denince halka kucak açan, belediyeciliğin kitabının yeniden yazıldığı bir belediyecilik anlayışı geliyor. Omuzlarımızda büyük bir yük ve bize yüklenmiş büyük bir sorumluluk olduğunun farkındayız ve bilincindeyiz. Allah’ın izni ile bu yükü taşıyacak gücümüz var. 31 Mart’taki seçim, Elbistan’ımızın kaderini değiştirecek. Milli Görüş belediyeciliği Elbistan’ı yeniden imar ve ihya edecek. İnşallah, 1 Nisan’da Elbistan’a Milli Görüş güneşi doğacak.”

02 Mar 2024 - 15:33 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami YıldızBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04