Elektrikli scooter gelin arabasına dönüştü

Bandırma Engelliler Derneği Başkanı Hüseyin Uçar, nikah masasına oturmaya hazırlanan görme engelli çifte bir sürpriz hazırlayarak, elektrikli scooterı gelin arabasına dönüştürdü. Nikahın ardından Turgay Tepe ve Saliha Atakök çifti scooter ile sahil turu yaparak, Çadır Kafe’de düzenlenen düğün eğlencesine katıldı.

Elektrikli scooter gelin arabasına dönüştü
Elektrikli scooter gelin arabasına dönüştü
Video için play'e tıklayın

Bandırma Engelliler Derneği Başkanı Hüseyin Uçar, Tepe ve Atakök çiftinin özel günlerine renk katmak amacıyla çevreci bir alternatif olan elektrikli scooterı gelin arabasına dönüştürdü. Nikahları Bandırma Nikah Salonu’nda gerçekleşen çift, gelin arabası olarak kullanacakları elektrikli scooterla büyük bir mutluluk yaşadı.

Çiftin özel gününde sürprizler bitmedi. Nikah merasimi sonrası, gelin arabası olarak kullandıkları elektrikli scooter ile sahil turu yapan çift romantik anlar yaşadılar. Daha sonra Bandırma Engelliler Derneği kafesinde düzenlenen eğlence programıyla mutluluklarına mutluluk kattılar.

Bandırma Engelliler Derneği Başkanı Hüseyin Uçar, "Turgay Tepe, Balıkesir’den Bandırma’ya memur olarak atandı. Yaklaşık 1 yıldır derneğimize gelmektedir ve aynı zamanda da üyemizdir. Turgay Tepe, İstanbul’dan Saliha Atakök kardeşimiz ile sosyal medya üzerinden tanıştılar. Geçtiğimiz günlerde bana düğünleri olduğunu ve beni nikahlarına davet ettiklerini söylediler. Nikah merasiminde, gelin arabasının olmadığını söylediklerinde derneğimizde üyemizin 3 kişilik elektrikli scooterı olduğunu hatırlayarak, bu scooterı gelin arabası haline getirdik. Nikah sonrasında çiftimize küçük bir sahil turu yaparak, derneğimize ait Çadır Kafe’ye getirdik ve burada keyifli bir eğlence programı düzenledik. Bu özel an, bizim için de unutulmaz bir hatıra olarak kaldı. Derneğimiz, bu tür anlamlı etkinliklerde elinden geleni yapmaya hazırdır. Engelli çiftimize, bu yolculuklarında bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Hayat paylaştıkça güzel, beraber yürüdükçe mutluluklar gelir ve engelleri de birlikte aşacaklarına inanıyorum" dedi.

01 Mar 2024 - 23:10 Balikesir- Yaşam

Mahreç  İhaBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04