Kahramanmaraş’ın 29 Şubat bebeği ‘İnci’ oldu

Kahramanmaraş’ta 4 yılda bir denk gelen 29 Şubat’ta dünyaya gelen bebeğe ‘İnci’ ismi verildi. İnci bebek, ilk doğum gününü 4 yıl sonra kutlayabilecek.

Kahramanmaraş’ın 29 Şubat bebeği ‘İnci’ oldu
Kahramanmaraş’ın 29 Şubat bebeği ‘İnci’ oldu
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Onikişubat ilçesinde yaşayan Büşra ve Lütfü Arslan çifti, 4 yılda bir denk gelen 29 Şubat’ta ilk çocuklarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı. Özel Sular Akademi Hastanesi’nde dünyaya gelen bebeğe İnci adı verildi. İnci bebek, 29 Şubat’ta dünyaya geldiği için doğum gününü 4 yılda bir kutlayabilecek.

Tarihin tamamen denk geldiğini söyleyen Büşra ve Lütfü Arslan çifti, kızlarının 29 Şubat tarihinde dünyaya geleceğini tahmin etmediklerini dile getirdi.

“Adıyla ve doğum günüyle nadir bir bebek”

Özel Sular Akademi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Bahar Diker Başara, “4 yılda bir gördüğümüz 29 Şubat’ta sabaha karşı İnci bebeğimiz doğdu. Nadir olduğu için bugün bebeğimiz de adıyla, günüyle özel bir bebeğimiz oldu. İnşallah büyüdüğünü görebiliriz. Sağlığı da gayet iyi, bir sıkıntı yok. Aynı zamanda annemizin de sağlığı gayet iyi” dedi.

“Bebek planlıyorduk ama 29 Şubat’a denk geleceğini tahmin edemezdik”

Anne Büşra Arslan, 29 Şubat tarihinde dünyaya gelen bebeğinin özel bir bebek olduğunu söyleyerek, “Sürpriz bir şekilde inci tanemiz bize dün akşam bir sürpriz yaptı ama ayın 29’una naip oldu. Kendisinin özel olduğunu düşünüyorum. 4 senede bir kutlarız herhalde doğum gününü. Bebek planlıyorduk ama 29 Şubat’a denk geleceğini tahmin edemezdik. Biz şubat ayına girdiğimizde ayın 29’una gelir mi acaba diye aramızda konuşuyorduk ve dediğimiz de oldu” diye konuştu.

“Mutluyuz ve heyecanlıyız”

İlk babalık heyecanını yaşadığını ve bu günün de heyecanına daha fazla heyecan kattığını dile getiren Lütfü Arslan ise, “Bebeğimiz 29 Şubat tarihinde dünyaya geldi. Çok farklı bir duygu. Zaten ilk bebeğimiz olduğu için ayrıyeten mutluyduk ve heyecanlıydık. Bunun üzerine böyle özel bir günde gelince bizim için daha özel bir bebek haline geldi. Çok farklı duygular içerisindeyiz” ifadelerini kullandı.

29 Şub 2024 - 16:11 Kahramanmaraş- Güncel

Mahreç  İhaBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04