LGS ve YKS denemesinde dereceye giren öğrencilere başarı belgesi

Elbistan’da, toplam 4 bin 600 ortaokul ve lise öğrencisinin katıldığı LGS ve YKS deneme sınavında dereceye girenlere Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin t...

LGS ve YKS denemesinde dereceye giren öğrencilere başarı belgesi
LGS ve YKS denemesinde dereceye giren öğrencilere başarı belgesi
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan’da, toplam 4 bin 600 ortaokul ve lise öğrencisinin katıldığı LGS ve YKS deneme sınavında dereceye girenlere Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin tarafından başarı belgesi verildi.

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, ‘Eğitimde Başarıyı Artırma (EBAP)’ projesi çerçevesinde lise ve üniversite sınavlarına hazırlanan tüm ortaokul 8.ve lise 12.sınıf öğrencilerine yönelik olarak gerçekleştirdiği LGS-YKS için prova niteliğindeki sınavın sonuçları belli oldu. Eş zamanlı gerçekleştirilen 2 ayrı deneme sınavına 2 bin 200 8.sınıf öğrencisi ve 2 bin 400 de 12.sınıf öğrencisi katıldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yapılan LGS deneme sınavında Elbistan Bahçeşehir Koleji öğrencisi Ayşenur Kutupoğlu birinci, Elbistan Ortaokulu öğrencisi Cuma Semih Baltacı ikinci ve Özel Elbistan Yıldız Ortaokulu öğrencisi Emir Selim Çiçek de üçüncü oldu.

YKS deneme sınavında ise, Elbistan Fen Lisesi Öğrencileri Büşra Kılınç birinci, Hasan Buğday ikinci ve Hasan Emre Bozkurt’ta üçüncü oldu.

Elbistan LGS deneme sınavında Elbistan Bahçeşehir Koleji Öğrencisi Ayşenur Kutupoğlu birinci, Şeker Ortaokulu öğrencisi Sami Vahapoğlu ikinci, Hacı Bektaş Veli Ortaokulu öğrencisi Ronay Gmk de üçüncü oldu.

Elbistan YKS deneme sınavında da Elbistan Fen Lisesi öğrencileri Hasan Emre Bozkurt birinci, Emine Kübra Vizir ikinci ve Zekiye Arslan da üçüncü oldu.

Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, her iki sınavda da dereceye giren öğrencileri ve okul idarecilerini makamında ağırladı. Çetin, tebrik ettiği öğrencilere başarı belgesi verdi.

Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, deneme sınavlarının, öğrencilerin kendilerini test etmesi açısından önemli olduğunu söyledi.

Çetin, eğitim-öğretim döneminin 2.yarısında da son prova niteliğinde 2 sınav daha yapacaklarını belirtti.

27 Şub 2024 - 15:05 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Kadir BoyrazELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04

BAYAN ELEMAN ARANIYOR

BAYAN MUHASEBE ELEMAN ARANIYOROrganizede kurulan işletmemize iş tecrübesi olan bayan muhasebe elemanı alınacaktır. Tel: 0553 940 23 75 Mail:Ybmermerr@...