Türkiye’nin en genç belediye başkan adayı, Afşin’in yönetimine talip oldu

Türkiye’nin en genç belediye başkan adayı 23 yaşındaki Çağatay Yurtsever, Zafer Partisi safından Afşin’in yönetimine talip oldu. Yurtsever, köklü deği...

Türkiye’nin en genç belediye başkan adayı, Afşin’in yönetimine talip oldu
Türkiye’nin en genç belediye başkan adayı, Afşin’in yönetimine talip oldu
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye’nin en genç belediye başkan adayı 23 yaşındaki Çağatay Yurtsever, Zafer Partisi safından Afşin’in yönetimine talip oldu.

Yurtsever, köklü değişimin öncüsü olmak istediğini belirterek, “Afşin’de ‘Zafer’ zamanı geldi” diye konuştu.

Ziraat mühendisi olan ve aynı zamanda da Agro Elbistan Saf Hümik Asit firmasının genel müdürlüğünü yapan 23 yaşındaki Çağatay Yurtsever, Ümit Özdağ’ın genel başkanlığını üstlendiği Zafer Partisi’nin Afşin Belediye Başkan adayı oldu.

Türkiye’nin en genç belediye başkan adayı olan Yurtsever, Afşin’in, modern ve çağdaş bir yapıya kavuşması için ayakları yere sağlam basan yenilikçi ve özgün projelerle seçmenin karşısına çıktığını söyledi.

Siyasette ve yönetimde gençlerin söz sahibi olması gerektiğini vurgulayan Yurtsever, seçmenin de alternatifsiz kalmayacağını dile getirdi.

Seçim çalışmaların aralıksız devam ettiğini, Afşin halkının dertlerini ve sorunlarını da bilerek bu zorlu göreve talip olduğunu anlatan Zafer Partisi Afşin Belediye Başkan adayı Çağatay Yurtsever, “Afşin’imize gerçek belediyeciliği getirmek için ‘Zafer’ zamanı diyoruz. Güzel şehrimiz Afşin’in sosyal dokusu, yapısı ve kültürel mirasını koruyup geleceğe emin adımlarla yürüyen bir kent olması için biz varız. Seçmenimiz, yıllardır kalıplaşmış zihniyet ve siyaset anlayışlarına mahkum olmayacak. Biz, seçmene yenilik, köklü değişim vaat ediyoruz. Zafer Partisi bayrağının Afşin’de dalgalanmaya başlamasıyla birlikte her platformda güçlü belediyecilik sözü veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Yurtsever, “Seçmenin sağduyusuna güveniyoruz. Zafer Partisi’nin belediyecilik anlayışı, insanı merkeze alan; çözüm odaklı politikaları benimser. Biz de ‘Zafer Belediyeciliğini’ halkımıza anlatmak, gönüllerine girebilmek için 31 Mart’a kadar dur durak bilmeden sahada olacağız. Bu sürede de kapımız herkese açık olacak. Afşin’in çözülemeyecek sorunu olmadığına inanıyoruz. Sorunları, kararlılık ve azimle çözüme kavuşturmanın adresi de Zafer Partisi’dir. Eski ve klasik siyaseti değil yeniyi, yeniliği Afşin’le buluşturmak isteyen hemşerilerimizin desteğini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

26 Şub 2024 - 12:42 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami YıldızBAY ELEMAN ARANIYOR

Bilgisayar Kullanmasını bilen, LPG Projesi hazırlayacak, Eksoz Emisyon ölçümü yapacak Bay Eleman Aranıyor. KUBİLAY OTO ELEKTRİK LPG Dönüşüm 0 546 225...

ELEMAN ARANIYOR

Arçelik yetkili servisine en az lise mezunu B sınıfı ehliyetli personel alınacaktır Tel 0552 731 92 33

MUHASSEBE ELEMANI ARANIYOR

ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY & BAYAN MUHASSEBE ELEMAN ARIYORUZ

GÜMÜŞLER TRAKTÖR OTOMOTİ̇V SAN.Tİ̇C. LTD. ŞTİ̇.

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere bay akaryakıt satış elemanı alınacaktır. müracaatlar şahsen yapılacaktır.

0(000) 000 00 00 OPET ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

ELEMANLAR ARANIYOR

KARAKUŞLAR AYGAZ TÜP BAYİİ VE SENDEO KARGODA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EHLİYETLİ BAY ELEMAN VE BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Mikail Karakuş 0544 346 86 86

ELEMANLAR ARANIYOR

KARÇEK TARIM ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Kiralık Oto Yıkama

Kiralık Oto Yıkama şartlar yüz yüze görüşülecek 0543 485 8743

ELEMANLAR ARANIYOR

Temap harita ve inşaat Mühendislik Ön Muhasebe Personeli *Ms Office (word-excell) programlarına hakim. *Faturalama ve ön muhasebe işlerini yönetebil...

MATEMATİK DERSİ VERİLİR

İşletme mezunuyum kendi evimde İlk ve Ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim ilgilenirseniz . Ayrıntı ve bilgi için 0543 583 86 11

KİRALIK İŞYERi

Kızılcaoba Mahallesi Kışla Caddesi Corcular Market yanı 66 m2 işyerim kiralıktır. Tel: 0 543 618 21 04