Pınarbaşı Mahallesi muhtar adayı Gökhan Murat'tan yeni yıl mesajı

Pınarbaşı Mahallesi muhtar adayı Gökhan Murat, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Pınarbaşı Mahallesi muhtar adayı Gökhan Murat, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Yeni umutlarla başlayan 2023'ün 6 Şubat'la birlikte kara günlerin yaşanmasına neden olduğunu belirten Murat, "Acılarımızı ve gözyaşlarımızı içimize gömüp, yeni yılı şehrimizin ve mahallemizin güzel geleceğine adım olarak görüyoruz" dedi. 

Pınarbaşı Mahallesi muhtar adayı Gökhan Murat, bir mesaj yayımlayarak mahalle halkı ve tüm Elbistanlıların yeni yılını kutladı. 

Murat, şunları söyledi:

"Elbistan'ımız, keder ve acıların en büyüğü ile yüzleşti. Neredeyse 1 yıl önce hayatımızın en uzun 1 dakikasını geçirdik. 1 dakikada yaşamların yitip gidişinin acısını iliklerimizde hissettik. Ayrılıklar ve vedalarla bir yılı bugün geride bırakıyoruz. Yeni yıla da afetlerin olmadığı, hüznün yerini sevince bıraktığı büyük umutla başlıyoruz. Yaşadığımız bu felakette asrın dayanışmasını nasıl sergilediysek 2024'te de omuz omuza vererek mahallemizin eskisinden daha güzel olmasının mücadelesinde olacağız."

Pınarbaşı Mahallesi'nde hizmet erliği görevine de yenilik ve değişim için talip olduğunu hatırlatan Murat, "Bir yılı daha birlikte karşılamanın heyecanı ve umudu içerisinde 2024'ün sağlık, mutluluk, sevgi ve başarı getirmesini temenni ediyorum. Mahallemiz için yeni bir başlangıç olacak 31 Mart seçimlerine de adım adım yaklaştığımız bu günlerde, daha aydınlık yarınlara kavuşacağımıza olan inancımız ve ümidimiz tamdır.

Pınarbaşı Mahallesi halkının ve tüm Elbistanlıların, afetlerin olmadığı sağlık, huzur ve refah dolu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

31 Ara 2023 - 17:11 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami Yıldız