Köprübaşı Mahallesi muhtar adayı Şaban Kahraman'dan yeni yıl mesajı

Köprübaşı Mahallesi muhtar adayı Şaban Kahraman, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Köprübaşı Mahallesi muhtar adayı Şaban Kahraman, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Geride bıraktığımız yılın hatıralardan asla silinmeyecek izler bıraktığını belirten Kahraman, "2024'ü mahallemiz ve şehrimiz için sevinç ve umudun beklentisi ile karşılıyoruz" dedi.

Köprübaşı Mahallesi muhtar adayı Şaban Kahraman, bir mesaj yayımlayarak mahalle halkı ve tüm Elbistanlıların yeni yılını kutladı. 

Kahraman, şunları söyledi:

"6 Şubat'taki ikinci depremin merkez üssü olan Elbistan'ımız için kelimelerin anlatmaya yetmediği acı ve zorluklarla dolu bir yıl geride kaldı. Enkazlarda yitirdiğimiz canlarımızı yüreğimize gömdük. Ayrı kaldık, kaybettik ve yitirdik. İşte bu yüzden 2023 bizim için karanlığa çığlığın ve gözyaşının eşlik ettiği bir yıl yıl olarak hafızalarımıza kazındı. Bir dakikada bütün hayallerimizden vazgeçip, hayatta kalmak için dualar ettik. Allah'ım, şehrimizin ve ülkemizin hiçbir yerini deprem ve benzeri afetler ile imtihan etmesin."

2024'ün yeni umut ve güzelliklere vesile olması temennisinde bulunan Kahraman, "Yaşadığımız bu felaket bizlere birlik ve tek yürek olduğumuzda neleri başarabileceğimizi gösterdi. İnşallah bu birliğimizi daim kılarak 2024'te mahallemizi yeniden ihya etmenin mücadelesini vereceğiz. 

2024'ün, Elbistan ve Köprübaşı Mahallesi'nin yeniden şahlanışına vesile olmasını diliyorum.Bu yolda da gençliğimizin enerjisini mahallemizin geleceğine yansıtmak için muhtarlığa talip olduk. 31 Mart'ta değişim ve yenilik parolasıyla Köprübaşı Mahallesi için umutlarımızı tazelemek istiyoruz. Mahallemizin, ilçemizin ve tüm insanların üzüntü ve kederden uzak bir yıl geçirmesi temennisiyle yeni yılını kutluyorum" ifadelerini kullandı.

31 Ara 2023 - 12:32 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hatice Köker