Güneşli’nin muhtar adayı Yusuf Gök: “Biz çalışacağız hizmetlerimiz konuşacak”

Yusuf Gök, Elbistan’ın merkez mahallelerinden Güneşli Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Yusuf Gök, Elbistan’ın merkez mahallelerinden Güneşli Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Gök, temiz düzenli her ferdi mutlu bir Güneşli Mahallesi hedeflediğini belirterek, “Biz çalışacağız, hizmetlerimiz konuşacak” dedi.

Yusuf Gök, 31 Mart 2024’te yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Elbistan’ın Güneşli Mahallesi’nin yönetimine talip olduğunu duyurdu.

Görev tevdi edilmesi halinde Güneşli’de değişimin öncüsü olacağının altını çizen muhtar adayı Gök, “Güneşli Mahallesinin ihtiyacı olan taze kanı, yıllardır beklediği duyduğu hizmeti, vatandaşla iç içe bir şekilde sunmak için bu yola çıktım” ifadesini kullandı.

Mahallesinde depremin izlerini silmeyi en önemli görevlerden biri olarak göreceğini vurgulayan Gök, hedeflerini ve projelerini şu şekilde sıraladı:

“Rabbim nasip eder, halkımız da takdir eder, muhtar seçilirsem, çok güzel ve herkesin faydalandığı bir muhtarlık dönemini hep beraber yaşayacağımızı umut ediyorum. Mahallemizde depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza, AFAD, kaymakamlık, belediye ve Ankara’daki kurum ve kuruluşlar ile koordine kurarak devletimiz ve halk arasındaki köprü vazifesini sağlayarak hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeyeceğim.

Mahallemizde bir türlü yapılmayan taziye evini yaptırarak, cenaze ve toplantılarda vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Devletimizin imkanlarından güç alarak mahallemizi daha ileriye taşıyacağım. Şehrimizde istihdam sağlayan termik santral, tekstil, fabrika, sanayi sektöründe işçi alımlarında mahallemizin gençlerini işe aldırmak için mücadele edeceğim. Yaşlı ve bakıma muhtaç sakinlerimize yönelik çeşitli destek projesi sağlamanın gayreti içerisinde olacağım. Mahallemizin temizliği ve bakımı noktasında da ne gerekiyorsa onu yapmanın mücadelesini vereceğim.”

Tüm mahalle halkının desteğine talip olduğunu söyleyen Güneşli Mahallesi muhtar adayı Yusuf Göke, “Doğup büyüdüğüm Güneşli Mahallesi’nin sorunlarını ve çözümlerini biliyorum. Sizlerin vereceği destek sayesinde inşallah nasip olursa değişikliği hep beraber fark edeceğiz. Güneşli Mahallesi’nin bir evladı olarak, oylarınıza talibim. Ekibimle birlikte biz çalışacağız Güneşli Mahallesi kazanacak ve hizmetlerimiz konuşacak” değerlendirmesinde bulundu.

29 Ara 2023 - 13:34 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami Yıldız