AK Parti aday adayı Boynueğri: “Elbistan’a kadın eli değecek”

Boynueğri, Elbistan’ın yeniden inşa ve ihya süreciyle ilgili ‘Dersimize çalıştık ve çalışıyoruz. İnşallah Elbistan’a kadın elinin iyileştirici ve bütünleştirici eliyle ayağa kaldıracağız” dedi.

AK Parti aday adayı Boynueğri: “Elbistan’a kadın eli değecek”
AK Parti aday adayı Boynueğri: “Elbistan’a kadın eli değecek”
+2
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Elbistan Belediye Başkan Aday Adayı Şule Boynueğri, Elbistan’ın yeniden inşa ve ihya süreciyle ilgili ‘Dersimize çalıştık ve çalışıyoruz. İnşallah Elbistan’a kadın elinin iyileştirici ve bütünleştirici eliyle ayağa kaldıracağız” dedi.

AK Parti Elbistan Belediye Başkan Aday Adayı Şule Boynueğri, seçim sürecinde saha çalışmalarına ağırlık veriyor. Esnaf ve vatandaş buluşmaları gerçekleştiren Boynueğri, Elbistan'ın geleceğine kadın bir bakış açısı getirme hedefini hemşerileri ile paylaşıyor.

Özellikle asrın felaketi sonrasında hemşerilerinin acısını paylaşmak, dertlerine derman olmak amacıyla aylar boyunca yüreklere dokunan çalışmalara imza atan Boynueğri, aday adaylığı sürecinde büyük bir enerji ve kararlılıkla şehrin her kesimine dokunmayı amaçladığını söyledi.

Elbistan’ın en büyük sevdası olduğunu dile getiren Boynueğri, “Asrın felaketinin acılarıyla yüzleşen hemşerilerimin şehirlerine dair umut ve heyecanlarını yenileyeceğiz” dedi.

Elbistan’ı; toplumun tüm kesimlerinin derdiyle dertlenip sevincini paylaşabilen, yapıcı ve çoğulcu bir yönetim anlayışıyla kadının şifalı ellerinin iyileştirici gücüyle tanıştırmak istediğinin altını çizen Boynueğri, “Elbistan’ın, herkesin yaşamayı hayal ettiği bir yer olsun istiyorum” ifadesini kullandı.

Memleketini adeta küllerinden doğmasını sağlayacak projelerinin hazır olduğunu ‘dersimize çalıştık’ ifadesiyle özetleyen AK Parti Elbistan Belediye Başkan Aday Adayı Şule Boynueğri, “açıklamasını, “Elbistan'a daha güçlü bir gelecek inşa etmek için yola çıktık. Kadınların gücüne inanıyor ve onların potansiyelini şehrimizin her alanında değerlendirmek istiyoruz. Toplumun her kesimini kucaklayacağız. Asrın felaketi olarak nitelendirilen dünyanın en büyük kara depreminin merkez üssü Elbistan'ı yeniden ayağa kaldıracak projelerimiz var. Güçlü bir ekip çalışması ile Elbistan’ın sorunlarına çözüm olmaya ve daha yaşanabilir bir şehir haline getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz bizim için çok önemli” cümleleri ile tamamladı.

29 Ara 2023 - 13:10 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hatice Köker