Yinanç ve Erdoğan’dan nezaket ziyareti

Kahramanmaraş Dernekleri Federasyon Başkanı Uğur Yinanç ve İstanbul Elbistanlılar Derneği Başkanı Latif Erdoğan, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Kahramanmaraş Dernekleri Federasyon Başkanı Uğur Yinanç ve İstanbul Elbistanlılar Derneği Başkanı Latif Erdoğan, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Yinanç ve Erdoğan, yönetim kurulu üyeleri ve tarihçi-yazar Orhan Saydam’la birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazeteleri’nin yönetim kurulu üyesi Himmet Göçer’le görüş alışverişinde bulundu.

Kahramanmaraş Dernekleri Federasyon Başkanı Uğur Yinanç ve İstanbul Elbistanlılar Derneği Başkanı Latif Erdoğan, özellikle deprem sürecinde yapılan çalışmalar olmak üzere Elbistan’ın yeniden ihya ve inşasında ellerinden gelen katkıyı vermeye gayret ettiklerini söylediler.

Elbistan’ın, şehir dışında faaliyet gösteren en büyük iki sivil toplum kuruluşu olarak depremin acı izlerinin silinmesi için herkese büyük görevler düştüğünü dile getiren Yinanç ve Erdoğan, “Bu süreçte elimizi taşın altına koyarak şehrimizle ilgili projeler ve çalışmalar da görev almayı Elbistan’ımıza bir borç olarak görüyoruz. İnşallah devlet-millet dayanışmasıyla şehrimizi en kısa sürede eskisinden de güzel bir hale dönüştürmenin gayreti içinde olacağız” dediler.

Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazeteleri’nin yönetim kurulu üyesi Himmet Göçer de; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yinanç ve Erdoğan’a çalışmalarında başarılar diledi.

23 Ara 2023 - 14:32 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Volkan Aslan