Muhtar adayı Mehmet Ünal, projelerini açıkladı

Elbistan’ın kırsal mahallerinden biri olan Çiçek Mahallesi’ne muhtar adaylığını açıklayan Mehmet Ünal, projelerini sıraladı.

Elbistan’ın kırsal mahallerinden biri olan Çiçek Mahallesi’ne muhtar adaylığını açıklayan Mehmet Ünal, projelerini sıraladı.

31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Çiçek Mahallesi’nden muhtar adayı olan Mehmet Ünal, projeleri ile dikkat çekiyor.

“Sorunların çözümü için seçim senin” sloganıyla Çiçek Mahallesi’nin sorunlarını çözmek için aday olduğunu açıklayan Ünal, “Yıllardır oturduğum mahallemde gördüğüm birtakım eksiklikleri gidermek ve mahalle halkının sorunlarını çözüp, mahallemize hizmet edebilmek için siz değerli mahalle sakinlerinin desteği ile Çiçek Mahallesi’ne muhtar adayı oldum. Sizlerin teveccühleri ile göreve geldiğim zaman hayata geçireceğim projelerle mahallemizi daha yaşanır bir yer haline getireceğiz. Projelerim arasında deprem konutlarının hak sahiplerine bir an önce teslim edilmesi için gerekli çalışmalar ilk sıralarda yer alıyor. Muhtarlık binasını aktif hale getireceğim. Çiçek Mahallemize doğal gazın gelmesi için gerekli girişimlerde bulunacağım. Mahallemizin önde gelen sorunlarından olan bozuk mahalle yollarında gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacağım. Güvenli bir mahalle için mahalle giriş çıkışlarına MOBESE sistemi kurulması için gerekli çalışmaları yapacağım. Çocuk oyun alanları ve çocuk parklarının güvenli hale getirilmesi çalışacağım. Mahallemizdeki tarım arazileri için arkların ıslahı için gerekli girişimlerde bulunacağım.

Söğütlü köprüsünün yenilenmesi çalışmaların yapılmasını sağlayacağım. Mahallemizdeki sağlık evimizin sağlık ocağına dönüştürülmesi için ilgili makamlarla görüşeceğim. Sokak isimlerinin düzenlenmesi için gerekli makam mevkilere başvurarak, girişim ve çalışmalarda bulunacağım. Geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimiz için sosyal ve kültürel faaliyetlerin düzenleyeceğim. Mahalle halkının istek ve taleplerini dikkate alarak hizmet vereceğim. Tüm mahalle halkımız 0 544 272 71 93 numaralı telefondan bana istedikleri her zaman ulaşabilir” dedi.

21 Ara 2023 - 15:03 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami Yıldız