Genç işletmeci Ufukcan Batmaz, MHP’den meclis üyesi aday adayı oldu  

Elbistan’da, uzun yıllar Ülkü Ocakları’nın birçok kademesinde görev yaptıktan sonra parti yönetiminde de yer alan genç işletmeci Ufukcan Batmaz, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Elbistan Belediye Meclis Üyesi aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Büyütmek için resme tıklayın

Batmaz, “Elbistan’ın yeniden kalkınması ve hemşerilerimize güzel bir gelecek inşa edebilmek için bu göreve talip oldum” dedi.

Elbistan’da, yediemin otopark ve kafe işletmeciliği yapan Ufukcan Batmaz, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Elbistan Belediye Meclis Üyesi aday adaylığını duyurdu.

Başvurusunu MHP Elbistan İlçe Teşkilatı’na yapan Batmaz, aday adaylığı açıklamasında birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Batmaz, “Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendilerin düşünce, duruş ve önderliğini benimsemiş bir neferi olarak olarak Elbistan’ımıza hizmet etmek için bu göreve talip oldum. Dava aşkıyla şehrimizin her alanda gelişmesini sağlamak, hemşerilerimizin yaşam kalitelerini arttıracak projelere katkı sunmak amacıyla belediye meclis üyesi aday adaylığımı açıklıyorum. Elbistan’ımızın, Türkiye Yüzyılı vizyonunda hak ettiği yeri alması için elimi taşın altına koymaya hazırım. 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinin ülkemize ve Elbistan’ımıza hayırlı olmasını diliyor, çıktığımız bu yolda, bizi muzaffer eylemesini Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum” diye konuştu.

 

Ufukcan Batmaz kimdir? 

Uzun yıllardır milliyetçi-ülkücü hareketin içinde yer alan ve Elbistan Ülkü Ocakları’nda başkan yardımcılığının yanı sıra birçok kademede görev üstlenen Ufukcan Batmaz, gönül verdiği Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’de de yönetim kurulu üyeliği yaptı. Batmaz, yerel-ve genel seçim çalışmalarında da aktif görevler alarak MHP’nin bayrağının daha yukarılara taşınması için çaba gösterdi. Batmaz, Elbistan’da yediemin otoparkı ve kafe işletmeciliği yapıyor.

 

16 Ara 2023 - 12:54 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Volkan Aslan