Enkazlar kaldırıldı yollar asfaltlanıyor

Şehir merkezinde başlattığı asfalt atağını sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, İsmet Paşa Mahallesi’nde gerçekleştirdiği yenileme çalışmalarını tamamladı. Civardaki diğer arterlerin de program dahilinde yenileneceği öğrenildi.

Büyütmek için resme tıklayın

Yeni Kahramanmaraş’ın imar ve inşası noktasında tüm alanlarda faaliyetlerini kesintisiz sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, depremlerde hasar alan arterlerde başlattığı yenileme çalışmalarına da devam ediyor.

Şehir merkezinin en işlek arterlerinde başlatılan ulaşım yatırımı çerçevesinde arterlerde refüj, yürüyüş yolu ve asfalt uygulamalarını sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin çalışma gerçekleştirdiği noktalardan biri de İsmet Paşa Mahallesi’nde bulunan 36016 Sokak oldu.

Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca yenilenerek ulaşıma açılan sokağın ardından civardaki diğer arterlerde de asfalt yenileme uygulamaları başlayacak. Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, yıkım ve enkaz kaldırma işlemleri tamamlanan bölgelerdeki yolların ulaşım standardının iyileştirilmesi noktasında çalışmaların artarak devam ettiği belirtildi.

16 Ara 2023 - 10:46 Kahramanmaraş- Güncel

Mahreç  İha