Hakan Samancı, Orhangazi Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Hakan Samancı, Elbistan’ın merkez mahallelerinden Orhangazi Mahallesi’ne ‘değişim zamanı’ diyerek muhtar adayı oldu.

Samancı, Orhangazi Mahallesi’nde birlik ve beraberliği güçlendirip; alt ve üstyapı çalışmaları ile de gönül bağlarını sağlamlaştırmanın gayretinde olacağını söyledi.

Hakan Samancı, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Elbistan’ın Orhangazi Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Samancı, değişim ve yenlik mesajı vererek, “Sorunlarını bizzat yaşayarak bildiğim Orhangazi Mahallesi’ne daha iyi bir gelecek inşa etmek amacıyla bu yola çıktım. Çözüm odaklı bir muhtarlık anlayışıyla Orhangazi’yi buluşturup değişimin zamanının geldiğini düşünüyorum. Orhangazi’nin hizmet noktasında neye ihtiyacı varsa gönül işi olarak görüp 31 Mart 2024’te mahallemiz için yeni bir başlangıca imza atmak istiyorum” dedi.

Mahalle halkının teveccüh göstermesi halinde gönül kapısının herkese açık olacağını vurgulayan muhtar adayı Hakan Samancı, “Tek gayem; uzun yıllardır ikamet ettiğim, her bir ferdini ailemin bir üyesi olarak gördüğüm Orhangazi Mahallesi’ne daha iyi bir gelecek inşa etmek olacak. Mahallemizin öncelikli ihtiyaçlarından başlayarak buluşturmak istediğimiz projelerimiz var. İnşallah, 31 Mart 2024’ün, Orhangazi Mahallesi için yeni bir başlangıç olacağına inanıyorum. Kazanan Orhangazi Mahallesi olacak. Çıkmış olduğum bu yolda tüm mahalle halkımın desteğine talibim” ifadelerini kullandı.

10 Ara 2023 - 10:00 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami Yıldız