Bilgehan Bilge, Ceyhan Mahallesi’ne muhtar adaylığını duyurdu

EÜAŞ personeli Bilgehan Bilge, Elbistan’ın merkez mahallelerinden Ceyhan Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu duyurdu.

Bilge, mahalle halkının desteğini beklediğini belirterek, “Ceyhan’ı, en güzel şekilde yönetmenin gayreti içinde olacağım” dedi.

31 Mart 2024’te yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Elbistan’ın merkez mahallelerinden Ceyhan Mahallesi’nin yönetimine talip olduğunu açıklayan 44 yaşındaki EÜAŞ personeli Bilgehan Bilge, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Bilge, “Mahallemde hizmet bayrağını devralmaya talip oldum. Ceyhan Mahallesi’nin her ne sorunu varsa bizzat yaşayan ve iç içe olan birisi olarak yüklenmeyi istediğim bu görevin tüm zorluklarının da farkındayım. Mahallemizin geleceğe hazırlanmasında en çok önem vereceğimiz şey birlik ve beraberlik olacak. Bunu sağlamak için de öncelikle muhtarlığın bir gönül işi olduğunu kabullenmekten geçiyor. Biz gönül kırmak için değil gönül kazanmak için bu yarışa çıktık” diye konuştu.

Mahalle halkının teveccüh göstermesi halinde görevi boyunca ‘önce mahallem’ düsturu ile hareket edeceğinin altını çizen Bilge, “Ceyhan Mahallesi’nin bir evladı olarak, mahallemiz için elini taşın altına koymaktan çekinmeyen ekibimle birlikte hizmet etmeye geliyoruz. Mahallemin menfaati neyi gerektiriyorsa benim önceliğim de o olacak. Her ne şekilde olursa olsun hiç kimseyi diğerinden üstün tutmadan, ayrıcalık gözetmeden insana değer veren bir anlayışı mahallemize kazandırmak istiyoruz. Acıyı da sevinci de birlikte yaşayıp omuz omuza halkının yanında olan bir muhtar ve yönetimi Ceyhan’la buluşturacağız. Bu yolda şahsıma ve ekibime duyulan güveni boşa çıkarmayacağımın bilinmesini istiyorum. Tüm mahalle halkımız 0542 586 4900 numaralı telefondan bana istedikleri her zaman ulaşabilir” şeklinde konuştu.

09 Ara 2023 - 13:57 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hatice Köker