Quantum Yapı isteğe özel çelik yaşam alanları sunuyor

İnşaat sektöründe 1997 yılından beri faaliyet gösteren Quantum Yapı Merkezi, hafif çelik kullanarak depreme dayanıklı ve güvenilir yaşam alanları yapıyor.

Quantum Yapı isteğe özel çelik yaşam alanları sunuyor
Quantum Yapı isteğe özel çelik yaşam alanları sunuyor
+4
Video için play'e tıklayın

Merkezi Adana’da bulunan Quantum Yapı Merkezi, müşterilerinin isteğine göre projelendirilen çelik yaşam alanlarını, birinci sınıf malzeme ve işçilikle en kısa sürede müşterilerine teslim ediyor.

Quantum Yapı isteğe özel çelik yaşam alanları sunuyor

En kaliteli malzemeleri kullanarak, güvenli ve konforlu yaşam alanları sunduklarının altınıçizen Quantum Yapı Merkezi yetkilileri, düzenledikleri kampanya aile anahtar teslimini yaptıktan sonra ödemelerini aldıklarını söylediler.

“Siz hayal edin, biz inşa edelim” sloganı ile müşterilerinin istedikleri projeleri hayata geçirdiklerini belirten firma yetkilileri, birinci sınıf malzeme kullanarak kaliteden ödün vermeden yaptıkları depreme dayanıklı, uzun ömürlü, uygun fiyatlı çelik evleri 25 gün ile 45 güne kadar yapının büyüklüğüne bağlı olarak tamamlayarak teslim ettiklerini belirttiler.

Quantum Yapı isteğe özel çelik yaşam alanları sunuyor

Sektördeki 27 yıllık deneyim ve tecrübe ile çelik ev başta olmak üzere birçok alanda hizmet verdiklerini belirten firma Quantum Yapı Merkezi yetkilileri, “Çelik ve prefabrik ev imalatı, konut, sosyal tesis, kamu yapıları, hastane, cami güçlendirmesi proje ve uygulamaları, endüstriyel tesis güçlendirmesi proje ve uygulamaları, tank, silo, baca güçlendirmeleri, üretim üniteleri güçlendirmeleri, köprüler, hava alanları, tren istasyonları, otogar güçlendirmesi proje ve uygulamaları, istinat duvarları imalatı ve güçlendirmesi proje ve uygulama, alt yapı işleri, eski eser restorasyonu ve güçlendirmesi alanlarında faaliyet gösteriyoruz. 1997 yılında inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla kurulmuş olan Quantum İnşaat Yapı, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir” şeklinde konuştular.

Quantum Yapı isteğe özel çelik yaşam alanları sunuyor

Elbistan’da Cumhuriyet Mahallesi Karasu Sokak’ta çelik villa projesi çalışmalarını yerinde görmek isteyen vatandaşları çay içmeye beklediklerini ifade eden firma yetkilileri, “Yapımını gerçekleştirdiğimiz evlerde kullanılan hafif çelikleri üretimden evde kullanım aşamasına kadar her aşamada inceliyoruz. Hafif çelik ev inşaatı en fazla 2 ay sürer. 25 gün ile 45 güne kadar yapının büyüklüğüne bağlı olarak süreç tamamlanabilir. Çelik yapı parçaları inşaat sahasında kolay ve güvenli bir şekilde monte edilebilir. Depremlere karşı oldukça dayanıklıdır, kuvvetli rüzgarlardan etkilenmez, sert hava koşullarına karşı da dayanıklıdır.

Şu anda Elbistan’da Cumhuriyet Mahallesi Karasu Sokak’ta çelik villa proje çalışmamız devam ediyor. Çalışmamızı yerinde görmek ve inceleme yapmak isteyen herkesi çayımızı içmeye bekleriz. Başta çelik ev olmak üzere diğer inşaat işlerimiz hakkında bilgi almak ve güvenli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralamak isteyen vatandaşlarımız 0 322 504 22 01, 0 501 128 16 44, 444 72 65 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirler” dediler.

06 Ara 2023 - 16:10 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami Yıldız