Demircioğlu: “Elbistan; sevgi, hoşgörü ve medeniyet şehri olacak”

AK Parti Elbistan Belediye Başkan Aday Adayı Av. Mehmet Demircioğlu, İstanbul'daki Elbistan sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Aday adayı Av. Mehmet Demircioğlu; hemşerileri ile gerçekleştirdiği buluşmada, Türkiye Yüzyılı vurgusu yaparak Elbistan için çok yönlü yeniden ayağa kalkma programı hazırladıklarını ifade etti.

Çok samimi bir ortamda gerçekleştirilen ve şehrin geleceğine dair verimli istişarenin olduğu toplantıda Demircioğlu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde; Türkiye Yüzyılı vizyonunu hayata geçirerek, bu çerçevede Elbistan için çok yönlü ve tüm paydaşlarla hazırlanmış bir yeniden ayağa kalkma, kalkınma ve büyüme programı doğrultusunda; şehri imar ederken nesli ihya etmeyi ihmal etmeyecek bir medeniyetin merkezini, şehrin medeniyet tasavvurunu yansıtan, medeniyet tasavvuruyla iç içe geçmiş " insan" odaklı, sıcak, samimi, hoşgörülü bir Elbistan'ı hep beraber inşa edeceğiz” şeklinde neden bu göreve talip olduğunu hemşeriyle paylaştı.

Demircioğlu: “Elbistan; sevgi, hoşgörü ve medeniyet şehri olacak”

İstanbul'daki Elbistan sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri Mehmet Demircioğlu'na desteklerini ifade ettiler.

 

04 Ara 2023 - 15:16 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hatice Köker