Hüseyin Dağ, Cumhuriyet Mahallesi muhtar adaylığını açıkladı

Hüseyin Dağ, uzun süredir esnaflık yaptığı Cumhuriyet Mahallesi'ne muhtar adayı olduğunu duyurdu.

31 Mart 2024’te yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Elbistan’ın merkez mahallelerinden Cumhuriyet Mahallesi’nin yönetimine talip olduğunu belirten Hüseyin Dağ, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Cumhuriyet Mahallesi’nde esnaflık yaptığını belirten muhtar adayı Dağ, “Uzun yıllardır Cumhuriyet Mahallesi’nde ikamet ediyor ve esnaflık yapıyorum. Cumhuriyet Mahallemizde muhtar azalığı ve muhtar vekilliği yaptım. Mevcut muhtarımız, yeniden aday olmayacağını duyurdu. Ben de, muhtarımızın 1.azası olarak 31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Cumhuriyet Mahallesi muhtarlığı görevine talibim. Eğer teveccüh edilip seçilirsem mahalle bireyleri ile istişare içerisinde olup ayrım yapmadan hizmet edeceğim. Mahallemizin sorunlarını çözmek için kurumlarla mahalle sakinleri arasında köprü vazifesi görerek sorunların ivedilikle çözülmesi için elimden geleni yapacağım.

Birlikte yaşadığımız mahallemiz için bir araya gelerek, sorunları yerinde ve daha hızlı çözüme kavuşturacağız. Saygı ve sevgi çerçevesinde mahallemin yönetimine talibim. Mahalle sakinlerimiz 0 530 547 31 62 numaralı telefondan her zaman irtibata geçebilirler. Benim gibi bu yarış içerisinde olan diğer muhtar adaylarına başarılar dilerim” dedi.

04 Ara 2023 - 09:00 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hatice Köker