Hacı Gülbay, Bahçelievler Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Hacı Gülbay, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Elbistan’ın Bahçelievler Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Muhtar adayı Hacı Gülbay, Bahçelievler Mahallesi sakinlerine hizmet etmek için aday olduğunu belirtti.

31 Mart 2024’te yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Bahçelievler Mahallesi’nin yönetimine talip olduğunu açıklayan Gülbay, hedefini Bahçelievler Mahallesi’nde yaşam kalitesini artırmak, mahallenin gelişmesini ve standartlarını yükseltmek olduğunu söyledi.

Muhtar adayı Gülbay, “Her şey mahallemiz için sloganıyla çıktığım adaylık yolunda mahallemize hizmete talibim. Elbistan'da 20 yıldan fazla süredir sanayi sitesinde esnaflık yapıyorum. 2024 yerel seçimlerinde mahallemizin geleceği için adayım. Yıllardır iç içe olduğumuz mahalle halkımızın görüşlerini alacağız. Bahçelievler Mahallemize katkı sağlayacak projelerimiz var. Bu projelerimiz arasında mahallemizde bulunan büyük alanların değerlendirilmesi, yolun ve temel ihtiyaç hatlarının tamamlanması yer alıyor. Mahalle sakinlerinin her şekilde huzur ve güven içinde olmaları için çalışacağım. Yapacağım çalışmalarda mahalle sakinlerimizin fikir ve düşüncelerini alarak hareket edeceğim. Mahalle sakinlerimiz 0538 413 07 83 numaralı telefondan irtibata geçebilirler” ifadelerini kullandı.

02 Ara 2023 - 12:39 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hakan Ceran