Ahmet Tıraş: “Hemşerilerimle aramıza asla duvar örmeyeceğim”

AK Parti Elbistan Belediye Başkan aday adayı Ahmet Tıraş, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da samimiyetten ödün vermeyeceğini vurgulayarak, "Hemşerilerimle arama asla duvar örmeyeceğim" dedi.  

Ahmet Tıraş: “Hemşerilerimle aramıza asla duvar örmeyeceğim”
Ahmet Tıraş: “Hemşerilerimle aramıza asla duvar örmeyeceğim”
+1
Haber albümü için resme tıklayın

EN BÜYÜK YATIRIM İNSANA YAPILANDIR

En büyük yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu dile getiren Tıraş, "Bugüne kadar şahsıma hangi görev ve sorumluluk verilirse verilsin kapısı, duvarı olmayan makamda hemşerilerimizi ağırlamaya, gönüllerini almaya çalıştım. Şehrimizin dört bir yanında hemşerilerimizle bir araya gelerek en büyük yatırımın insana yapılan yatırım olduğu bilinciyle her fırsatta keyifle gerçekleştirdiğim vatandaşlarımızın talep ve isteklerini dinleyerek notlarımı almaya özen gösterdim.

Ahmet Tıraş: “Hemşerilerimle aramıza asla duvar örmeyeceğim”

Elbistan'ımıza bağlı köylerin neredeyse tamamını kapı kapı gezerek sıkmadık el bırakmamaya, eşimiz dostumuzun acı ve tatlı günlerinde var gücümle yanlarında bulunmaya özen gösterdim. Hiçbir zaman kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan her kesime fayda ile dokunacak hizmet, sorun ve çözümlerle uzaktan yakından ilgilenmeye çalıştım" dedi.

Ahmet Tıraş: “Hemşerilerimle aramıza asla duvar örmeyeceğim”

 İŞİMİZ VAKTİMİZDEN ÇOK

 

6 Şubat'tan sonraki sürece de değinen Tıraş, şöyle devam etti:

“6 Şubat depremiyle yüzyılın felaketinde gücüm ölçüsünde neyim varsa, çevremde yardıma ihtiyacı bulunan hemşerilerime, bize destek için şehir dışından gelen kamu görevlilerine destek olma gayretiyle mücadelemi vicdanen sürdürdüm. Yaşadığımız deprem sürecinde dostlarımızı, arkadaşlarımızı, akrabalarımızı, şehrimizi en acılı haliyle kaybetmenin derin üzüntüsüyle geçen yaklaşık 10 ayı aşkın sürenin ardından birbirimize sarılarak motive olmaya çalıştık. Aramızdan ayrılanların dışında, kilometrelerce mesafe uzaktaki il ilçelere gitmek zorunda kalan hemşerilerimizin hasretini birlikte çektik.Ahmet Tıraş: “Hemşerilerimle aramıza asla duvar örmeyeceğim”

Kısacası hayatımızda görmediğimiz, bilmediğimiz her ne varsa yaklaşık bir buçuk dakikalık bir afetle hepsini sınav haliyle yaşadık. Devlet olarak o zorlu günlerde şehrimiz ve insanımızı ayakta tutmaya çalışan desteklerini daima yürekten hissettiğimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Rabbimden güç, kuvvet, sağlık diliyorum. Artık işimiz vaktimizden çok. Ama bu şehre ve insanımıza inancımız tam.”

Ahmet Tıraş: “Hemşerilerimle aramıza asla duvar örmeyeceğim”

 ŞEHRİMİZİ HIZLA AYAĞA KALDIRACAĞIZ

 Elbistan'ı hızla ayağa kaldıracaklarını ifade eden AK Parti aday adayı Ahmet Tıraş, “Aziz şehrimizi eskisinden daha güçlü, modern, donanımlı bir yapıyla imar ve ihya edecek projelerimizi yine bu aziz şehrin evlatlarıyla birlikte hayata geçirerek, Elbistan'ımızı hızla ayağa kaldıracağımıza yürekten inanıyorum.

Rabbim, bizlere aziz milletimize hizmet yolunda sandık müşahitliğinden tutun mahalle başkanlığı, yönetim kurulu üyeliği, belediye meclis üyeliği, belediye başkan vekilliği ve ilçe başkanlığı gibi şeref dolu görevleri çaba ile ifa ederek doğup büyüdüğümüz topraklara hizmet şerefini hamdolsun nasip etti. Birlik ve beraberliğin gücüne her daim inanan bir kardeşiniz olarak başka bir zamanda, başka bir şekilde yine hep beraber olmak ümidiyle demiştim. Bu cümleyi dün gibi kulağıma küpe ederek çabamı hiçbir zaman bırakmadım.

 AK PARTİ'DE HER ZAMAN AİLE DUYUGUSU HİSSETTİM 

Aile yuvası duygusunu daima hissettiğim AK Parti'den birlik ve beraberliğin gücüne her zaman inanan bir kardeşiniz olarak şimdi Elbistan Belediye Başkanı hizmet makamında yine hep beraber şehri imar ve ihya etmek çaba ve ümidiyle” şeklinde konuştu.

02 Ara 2023 - 11:14 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Sami Yıldız