Köprübaşı Mahalle muhtarı Mehmet Cücük yeniden göreve talip oldu

Köprübaşı Mahalle Muhtarı Mehmet Cücük, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde tekrar aday olduğunu açıkladı.

Cücük, yaklaşık 5 yıldır sürdürdüğü muhtarlık görevinde Köprübaşı halkının hizmet elçisi olmayı en önemli görev bildiğini vurguladı.

Mahalle halkının duyduğu güven ve teveccühle birlikte yeni dönem için adaylığını duyurduğunu belirten Cücük, “Birlik ve beraberlik içinde her bir ferdinin derdini, sıkıntısını kendi derdim gibi gördüğüm ve çözümü için çalıştığım Köprübaşı’nda yeniden hizmete talibim” dedi.

Cücük, “Doğup büyüdüğüm, havasını, suyunu, taşını, toprağını tüm seçmenlerimi ve tüm sorunlarını bildiğim mahallemde daha güzelini, daha iyisini yapmaya çalıştım. 2019 yılında mahalle halkımın teveccühü ile muhtarlık mührünü aldığım günden beri aynı amaç doğrultusundan milim şaşmamaya gayret ettim. 31 Mart 2024’te de mahalle halkımın teveccühüne yeniden mazhar olma niyetindeyim.

Ekibim ise, her biri mahallesini tanıyan ve bilen Ahmet Duymaz, Murat Fidan, Cuma Aslantürk, Cuma Koral, Fatih Yıldırım, Metin Gedikli, Mustafa Özdoğan ve Mustafa Kara’dan oluşacak. Tüm mahalle halkımızın desteğini bekliyoruz. Allah çıktığımız bu yolda hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin” ifadelerini kullandı.

29 Kas 2023 - 15:34 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Mahreç  Hakan Ceran