Elbistan Pilot Garage Oto Ekspertiz Şubesi yeniden hizmette

Türkiye’de, kurumsal, kaliteli, profesyonel hizmet prensibiyle oto ekspertiz sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Pilot Garage Oto Ekspertiz’in Elbistan Şubesi, yeniden hizmete başladı.

Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Pilot Garage Oto Ekspertiz Şubesi, Adnan Menderes Bulvarı, yeni belediye binası yanında araç alıcı ve satıcılarının çözüm ortağı olmayı sürdürecek.

Elbistan Pilot Garage Oto Ekspertiz Şubesi yöneticisi Mustafa Doğan, son teknoloji cihaz, ekipman ve makinelerle araçları tüm gerekli tetkik ve incelemelerden geçirerek Elbistan halkına hizmet vermeye başladıklarını söyledi.

Doğan, Türkiye’nin oto ekspertiz sektöründeki lider kuruluşu olan Pilot Garage Oto Ekspertiz’in güven ve ayrıcalığını yeniden Elbistanlılarla buluşturduklarını belirterek, “Her marka ve modele hizmet verebilecek deneyimli personellerimiz, almak ya da satmak istediğiniz aracın kaporta boya kontrolü, motor performansı (DYNO) testi, süspansiyon testi, fren testi, yanal kayma testi, OBD elektronik kontrolleri, lift kontrolü, kaput içi mekanik kontrolü yanı sıra arıza tespit cihazımız ile araçlardaki elektronik ve mekanik aksam arıza tespitini uzman gözüyle yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Pilot Garage Oto Ekspertiz’in, sözünün ve raporunun maddi manevi arkasında duran bir firma olduğunun altını çizen Doğan, “Uzman, sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü ekibimizle müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir firmayız. Prensiplerinden asla taviz vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiğimiz hizmet anlayışı ile ikinci el ya da sıfır araçlara, tarafsız ve garantili ekspertiz raporu düzenliyoruz. Pilot Garage olarak hizmete başladığımız ilk günden bugüne kadar birçok aracın güvenle satışında önemli rol oynadık. Bu güvene de layık olmak için elimizden gelen gayreti ve titizliği göstermeye devam edeceğiz. Güvenle otomobil alım satımı yapmak isteyenleri şubemize bekliyoruz. Hizmetlerle ilgili bilgi almak isteyenler 0531 626 5846 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirler” dedi.

21 Kas 2023 - 15:58 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Muhabir  Hatice Köker