Alim Vinç hizmet vermeye başladı

Küçük yüklerden ağır kaldırmalara kadar her iş için uygun vinç, sepetli vinç, personel yükseltici ihtiyaçlarına çözüm sunan Alim Vinç, Elbistan ve çevre ilçelerde hizmet vermeye başladı.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Esentepe Mahallesi Çilingir Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Alim Vinç işletme sahibi Ali Özdemir, müşterilerin talepleri doğrultusunda 7 gün 24 saat, zamanında, hızlı ve kaliteli hizmet verdiklerinin belirterek, “Sıva, boya, tamir, tadilat ve tüm vinç işlerinde her bütçeye uygun fiyatlarla deneyimli ve alanında uzman ekiplerle Elbistan ve çevre ilçelerde hizmet veriyoruz.

Her türlü iş için müşterilerimize uygun çözümler sunuyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla birleştirerek müşterilerimizin çözüm ortağı oluyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeydir. İnşaat projelerinizde, ağır yüklerin kaldırılması veya taşınması gerektiğinde profesyonel vinç kiralama hizmetimizle yanınızdayız.

Yüksek kapasiteli vinçlerimizle her türlü işi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabiliriz. İnsanların yükseklere erişmesi gereken durumlarda personel yükseltici kiralama hizmetimizle güvenli bir çalışma platformu sağlıyoruz. İnşaat, temizlik veya bakım işleriniz için en uygun çözümü sunuyoruz. Bakım işleri, tabela montajı veya ağaç kesimi gibi işler için sepetli vinçlerimizle sizlere yardımcı oluyoruz. Elbistan ve çevre ilçelerde vinç, sepetli vinç, personel yükseltici kiralama işlemleri için 0 543 413 31 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz” şeklinde konuştu.

21 Kas 2023 - 13:29 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Muhabir  Hatice Köker