Gümüşler Traktör yeni yerinde hizmette

Same, Deutz-Fahr Elbistan-Kahramanmaraş Bölge Bayii Gümüşler Traktör, düzenlenen törenle Elbistan ve bölge çiftçisine yeni yerinde hizmet vermeye devam ediyor.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Güneşli Mahallesi Binali yıldırım bulvarı Yalçınlar Petrol karşısında bulunan işyerinin açılış törenine Same ve Deutz Fahr Satış Müdürü Ali Kemal Koç ile çiftçiler katıldı.

Yapılan duanın ardından işyerinin açılış kurdelesini işletme sahibi Halil Gümüş, Same ve Deutz Fahr Satış Müdürü Ali Kemal Koç ile birlikte kestiler.

Same, Deutz-Fahr marka son model traktörleri Elbistan ve bölge çiftçisinin beğenisine sunduklarını belirten işletme sahibi Halil Gümüş, açılışın ardından yaptığı değerlendirmede, “

“Çiftçilerimize yeni işyerimizde yalnızca traktör değil her türlü tarımsal ekipman, akıllı tarım sistemleri ve bunların ihtiyaç duyduğu orijinal yedek parça ve kaliteli servis hizmetini bir arada sunuyoruz. Elbistan ve bölge çiftçilerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Emniyet Caddesi üzerinde bulunan işyerimiz de çiftçilerimize hizmet vermeye devam edecek. Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Same ve Deutz Fahr Satış Müdürü Ali Kemal Koç, Biz daha iyiye daha yeniye siz değerli çiftçilerimiz ile birlikte geldik. Fiyat konusunda emsal oranına daha uygun ve yakıt tasarrufu sağlayan modellerimiz, sağlamlık konusunda tüm bildiklerinizi unutturacak. Alın terinize değer katan yerli gururumuz Same, Deutz-Fahr markasını tercih eden çiftçilerimize teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Açılışın ardından davetlilere yemek ikramında bulunuldu.

19 Kas 2023 - 11:15 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Muhabir  Sami Yıldız